Akcesoria kuchenne Tala

Tala, brytyjski producent artykułów kuchennych, którego początki sięgają końca XIX w. Charakterystyczne akcesoria kuchenne wytwarzane są nadal ręcznie, a miarki kuchenne czy sitka Tala nie zmieniły się od lat 50 ubiegłego wieku. Trwałe przybory kuchenne wytwarzane przy pomocy tradycyjnych metod produkcji to wielki sukces tej marki.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Stalowa praska do ziemniaków Tala

119,00 zł
produkt niedostępny

Wałek do lukru Tala 23cm

50,00 zł
produkt niedostępny

Akcesoria kuchenne Tala

Tala, brytyjski producent artykułów kuchennych, którego początki sięgają końca XIX w. Charakterystyczne akcesoria do kuchni wytwarzane są nadal ręcznie, a gadżety do kuchni czy akcesoria do dekorowania ciast Tala nie zmieniły się od lat 50 ubiegłego wieku. Trwałe wyposażenie kuchni wytwarzane przy pomocy tradycyjnych metod produkcji to wielki sukces tej marki.

Na wyprodukowanie miarki kuchennej potrzebne jest ponad dwadzieścia różnych procesów obróbki ręcznej, do których używa się tych samych urządzeń, co w latach dwudziestych, a np. końcówka do lukrowania wyprodukowana w tych latach pasuje do dekoratora wyprodukowanego dziś.

Używając akcesoriów Tala możemy śmiało powiedzieć, że są to te same przybory, których używały nasze matki czy babcie.

W ofercie Tala znajdziesz wiele niesamowitych, produktów, m.in.: akcesoria do owoców, akcesoria do pieczenia ciast, akcesoria do pieczenia mięs, brytfanny, naczynia żaroodporne, foremki do ciast, foremki do lodu, miarki kuchenne, pojemniki kuchenne, szpatułki kuchenne, łopatki kuchenne marki Tala.

NEWSLETTER
@