Patelnie Moneta

Włoskie patelnie Moneta to najwyższa jakość i najlepsze technologie od 1875 roku. Autentyczna produkcja Made in Italy utwierdza wysoką jakość naczyń i materiałów, z których są produkowane.

Rozwiń

Moneta - włoska marka założona w 1875 roku, w Mediolanie. Od początku skupiała się na produkcji porcelanowych, emaliowanych naczyń kuchennych, które pod względem wytrzymałości, jakości i stylu, były porównywalne z najlepszymi producentami tego okresu. Już w roku 1925 produkty Moneta dotarły na pięć kontynentów co było ogromnym, międzynarodowym sukcesem tej włoskiej marki. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, była pierwszą firmą we Włoszech, która używała powłok nieprzywieralnych w glazurowanych naczyniach aluminiowych. Kolejny przełom technologiczny to rok 2008, kiedy to Moneta wprowadziła pierwsze powłoki ceramiczne. Zachowując cały czas wysoką jakość produktów autentycznie produkowanych we Włoszech - Made in Italy, stała się marką samą w sobie. Produkty Moneta odzwierciedlają najlepsze technologie i funkcjonalność.

Moneta to pasja, wyobraźnia i kreatywność w kuchni, a przez wiele pokoleń działalności, przekazała tajemnice, które pozwoliły rozpowszechnić włoską kuchnię na całym świecie.

NEWSLETTER
@