Patelnie Moneta Greystone

Włoskie patelnie Greystone

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Patelnie do szybkiego i niskotłuszczowego smażenia oraz pieczenia

Greystone to seria naczyń produkowanych we Włoszech przez markę Moneta. Wyjątkowo mocne patelnie, które mają zdolność do znoszenia naszych złych nawyków podczas smażenia. Naczynia są tak zaprojektowane, aby wytrzymały najtrudniejsze testy, zapewniając przy tym niezawodne gotowanie, a jedocześnie będą ekologiczne. Rozwiązanie Energy-Save, zapobiega niepotrzebnej dyspersji ciepła. Patelnie Greystone są idealne do niskotłuszczowego gotowania, szybiego pieczenia i przygotowywania sosów. ArtechStone gwarantuje najwyższe standardy wytrzymałości pod względem odporności na ścieranie i korozję. Uchwyty wyposażone są we wskaźnik termiczny w postaci zielonego liścia, który wskazuje czy osiągnięto pożądaną temperaturę gotowania. Po schłodzeniu patelni, logo znika, co wskazuje, że naczynie może być ponownie dotknięte.

Wyprodukowane z grubego, aluminiowego korpusu i stalowej, ferromagnetycznej podstawy, która umożliwia użytkowanie na kuchenkach indukcyjnych. Trójwarstwowa powłoka nieprzywieralna, wzmocniona została cząstkami mineralnymi, opracowanymi w laboratoriach Moneta.

Patelnie Greystone Moneta mają idealną grubość i są wykonane z najwyższej jakości materiałów sprawdzających się na wszystkich rodzajach kuchenek. Ich konstrukcja pozwala na ograniczenie energii nawet o 40% w stosunku do innych patelni, przy jednoczesnej oszczedności na masie o 20%.

  • Wewnętrzna powłoka nieprzywieralna ArtechStone
  • Zewnętrzna powłoka wykonana lakierem silikonowym z efektem kamienia
  • Podstawa stal szczotkowana
  • Korpus aluminiowy ze stalowym dnem ferromagnetycznym
  • Bakelitowe uchwyty ze wzmocnieniem stalowym
  • 5 lat gwarancji producenta
NEWSLETTER
@