Garnek aluminiowy 20 cm Moneta Greystone, indukcja

Kod produktu: 0000070720
Marka: Moneta
CENA: 199,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Garnek aluminiowy 20 cm z kolekcji Greystone włoskiej marki Moneta. Mały, aluminiowy garnek, pokryty opatentowaną, nieprzywieralną powłoką Artech® Stone, która swoim wyglądem przypomina kamień. Wysokiej jakości garnek z dwoma uchwytami, niezwykle wytrzymały na uszkodzenia, trwały i bardzo odporny na ścieranie. Wyposażony w ergonomiczne, wygodne, bakelitowe uchwyty. Może być użytkowany na kuchenkach: ceramicznej, gazowej, elektrycznej i indukcyjnej.

  • Średnica: 20 cm
  • Wysokość: 10 cm
  • Średnica podstawy: 15,5 cm
  • Materiał: aluminium, stal, bakelit
  • Powłoka nieprzywieralna Artech® Stone
  • Powłoka zewnętrzna: lakier silikonowy
  • Mycie w zmywarkach w wysokiej temepraturze może powodować uszkodzenie powłoki
  • Wyprodukowana we Włoszech

Greystone to seria naczyń kuchennych produkowanych we Włoszech przez markę Moneta. Wyjątkowo mocne patelnie i garnki, które mają zdolność do znoszenia naszych złych nawyków podczas smażenia i gotowania. Naczynia są tak zaprojektowane, aby wytrzymały najtrudniejsze testy, zapewniając przy tym niezawodne gotowanie, a jedocześnie będą ekologiczne. Rozwiązanie Energy-Save, zapobiega niepotrzebnej dyspersji ciepła. Patelnie Greystone są idealne do niskotłuszczowego gotowania, szybiego pieczenia i przygotowywania sosów. ArtechStone gwarantuje najwyższe standardy wytrzymałości pod względem odporności na ścieranie i korozję.

Wyprodukowane z grubego, aluminiowego korpusu i stalowej, ferromagnetycznej podstawy, która umożliwia użytkowanie na kuchenkach indukcyjnych. Trójwarstwowa powłoka nieprzywieralna, wzmocniona została cząstkami mineralnymi, opracowanymi w laboratoriach Moneta.

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Garnek aluminiowy 20 cm Moneta Greystone, indukcja

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Włoskie patelnie Moneta to najwyższa jakość i najlepsze technologie od 1875 roku. Autentyczna produkcja Made in Italy utwierdza wysoką jakość naczyń i materiałów, z których są produkowane.

NEWSLETTER
@