Japońskie noże kuchenne Tojiro

Japońskie noże kuchenne Tojiro z powodzeniem mogą być nazywane kryształem tradycyjnej japońskiej technologii. Technologia, która rozwijała się wraz z kulturą gotowania tego kraju, i była przekazywana z pokolenia na pokolenie, przetrwała po dziś dzień.

Rozwiń

Japońskie noże kuchenne Tojiro

z powodzeniem mogą być nazywane kryształem tradycyjnej japońskiej technologii. Technologia, która rozwijała się wraz z kulturą gotowania tego kraju, i była przekazywana z pokolenia na pokolenie, przetrwała po dziś dzień.

Znakomite noże kuchenne

Nieustanne poszukiwanie perfekcyjnego ostrza sprawia, że firma wychodzi poza granicę przeciętności. Stawiając na technologię opracowuje własne, ulepszone metody skuwania stali i tworzy niewiarygodnie ostre, a zarazem łatwe w konserwacji noże. Najbardziej znanym efektem pracy Fujitora Industry jest DP – opatentowana w Japonii (patent nr. 688679) i uznana na całym świecie metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla.

Dzięki swojej pasji i determinacji właściciel marki Tojiro jest obecnie jednym z pięciu największych producentów noży w Japonii. W ofercie oprócz noży znajdziesz także bloki na noże kuchenne oraz osełki i ostrzałki marki Tojiro.

NEWSLETTER
@