Wagi kuchenne i łazienkowe ADE

Wagi kuchenne i łazienkowe ADE. Niemiecka marka, która stała się synonimem słowa 'waga'. Znane i rozpoznawalne wagi o różnym przeznaczeniu. Kup swoją wymarzoną wagę kuchenną czy łazienkową.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Stacja pogodowa domowa multifunkcjonalna ADE

339,90 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

Domowy oczyszczacz powietrza z 5-stopniową filtracją ADE

729,90 zł
Wysyłka gratis
produkt niedostępny

ADE historia marki

Firma ADE została założona w Hamburgu w 1934 roku. Początkowo działała jako agent produktów TACHO w Niemczech. Podczas II wojny światowej firma została całkowicie zniszczona. Po wojnie została przebudowana i od tego czasu koncentruje się na produkcji wag i profesjonalnego sprzętu kuchennego.

Tradycja wag ADE

Nazwa ADE jest synonimem wag i profesjonalnych urządzeń kuchennych o trwałej i wysokiej jakości. Opracowany, słynny wachlarzowaty kształ wag, do dziś jest sprzedawany na całym świecie. Sprawił, że firma ADE stała się znana daleko poza granicami Niemiec. Dziś ten model wagi to tylko jeden przykład z pierwszej klasy portfela produktów ADE.

Marka ADE

To duch, zaangażowanie i wysiłek pracowników sprawiają, że firma jest na tak wysokim poziomie. W swojej długiej historii ADE stworzyła setki wag i profesjonalnego sprzętu kuchennego. Wiele modeli ma swoich zapalonych fanów i kolekcjonerów.

Klienci na całym świecie ważą siebie lub swoje produkty na wagach ADE. Paczki na wagach podłogowych, ciężarówki na wagach do pojazdów drogowych, noworodki w wagach dziecięcych, osoby o ograniczonej mobilności na wózkach inwalidzkich. Rzeźnicy liczą na wagach ściennych ADE, piekarze na wadze do składników, właściciele sklepów na wagach detalicznych z pamięcią fiskalną. Dokładnie tak jak wagi ADE działają urządzenia kuchenne do przetwarzania żywności: maszyny do krojenia, maszynki do mięsa, krajarki, roboty planetarne i wiele innych akcesoriów kuchennych.

Asortyment produktów konsumenckich ADE przynosi wiele różnorodności w stylu życia i łatwości obsługi. Zrównoważone wagi kuchenne i wagi łazienkowe, lub minutniki, czy zegary ścienne, które zamieniają się w nocne światła w ciemności i przydatnych współlokatorów, takich jak stacje pogodowe. Absolutnie bardzo pożądana jest aplikacja ADE FITvigo z kompatybilnym asortymentem fitness: trackerami aktywności, wagami i monitorami ciśnienia krwi.

NEWSLETTER
@