Młynki do soli i pieprzu Paris U’Select Peugeot

Znakomite młynki do soli i pieprzu Paris U’Select Peugeot

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Młynki Peugeot Paris z mechanizmem u'Select to niekwestionowany, złoty standard, prawdziwy archetyp nowoczesnego młyka i podstawowym urządzeniem w każdej profesjonalnej kuchni lub na każdym blacie kuchennym. Ich reputacja rozprzestrzeniła się na cały świat, a młynek Paris stał się symbolem prostego, a jednocześnie wyrafinowanego stylu kulinarnego. Podstawa tej wersji młynków u'Select kryje w sobie genialny system regulacji grubości mielenia opatentowany przez Peugeot.

Na pierwszy rzut oka zauważysz obfite, obłe kształty, ze wspaniałym, błyszczącym wykończeniem. Następnie, gdy zaczniesz go używać, odkryjesz jego technologiczny skarb, system u'Select, rozpoznawalny przez oznaczenia na podstawie młynka w postaci nadruku poziomu mielnia.

Młynek Paris jest wygodny w trzymaniu i równie wygodny w użyciu dzięki mechanizmowi u'Select, który pozwala na precyzyjny wybór wymaganej wielkości mielenia ziaren pieprzu lub soli, bez ryzyka przypadkowej zmiany ustawień. Ten ręczny młynek do mielenia jest wyposażony w mechanizm mielący sól Peugeot, który jest objęty dożywotnią gwarancją.

NEWSLETTER
@