Młynki, akcesoria barmańskie i kuchenne Peugeot

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

Rozwiń

Młynki Peugeot

Francuska firma Peugeot rozpoczęła swoją działalność wcale nie od produkcji dobrych samochodów. Jej flagowym produktem początkowo były młynki. Zajmowała się produkcją różnego rodzaju urządzeń domowych, a także akcesoriów kuchennych. Do dzisiaj kontynuuje swoją tradycję, udoskonalając produkty i dostosowując je do standardów współczesnego świata. Młynek Peugeot jest symbolem niezawodności, wyjątkowej precyzji wykonania, wysokiej jakości materiałów i bezawaryjnych mechanizmów.

Młynki do pieprzu Peugeot

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą dokładnością. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni. Peugeot produkuje młynki do soli i młynki do przypraw od 1840 roku, a symbol lwa został po raz pierwszy użyty w 1850 roku. Lew symbolizuje: jakość, siłę, elastyczność i prędkość, a Peugeot po dzień dzisiejszy zachowuje te atuty. Młynki Peugeot występują w wielu wariantach, każdy ma okazję zachwycić się ich formą, kolorem czy unikalnością wykończenia.

Na uwagę zasługują młynki Paris U’Select Peugeot zaprojektowane w 1874 roku, należące do kolekcji Paris Antique, która zaprasza nas w podróż do przeszłości, stalowe młynki Paris Chef u'Select, łączące prostotę z nowoczesnością i praktyczne młynki elektryczne. Akcesoria do wina marki Peugeot Bogata oferta akcesoriów barowych uzupełnia znakomitą ofertę tej marki. Profesjonalne akcesoria winiarskie mają zastosowanie w najlepszych restauracjach na świecie i używane są przez zawodowych sommelierów. Wśród nich znajdziemy: korkociągi, karafki, kieliszki i zestawy do napowietrzania wina. Każdy produkt zaprojektowany został w nawiązaniu do tradycji marki i jednocześnie ze wzrokiem skierowanym ku przyszłości.

Akcesoria do wina marki Peugeot na pewno usatysfakcjonują wszystkich koneserów tego wyjątkowego trunku.

NEWSLETTER
@