Akcesoria kuchenne Zassenhaus

Zassenhaus dba o wysoka jakość produktów i bogaty know-how co pozwala jej osiągnać sukces i tworzyć wyjątkową ofertę funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W produktach marki Zassenhaus od pierwszego dotyku da się wyczuć jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane.

Rozwiń

Akcesoria do kuchni Zassenhaus

Od chwili założenia w 1867 roku firma Zassenhaus dba o wysoka jakość produktów i bogaty know-how co pozwala jej osiągnać sukces i tworzyć wyjątkową ofertę funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W produktach marki Zassenhaus od pierwszego dotyku da się wyczuć jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane. Koneserzy designu zachwycają się ponadczasowym pięknem i elegancją, a użytkownicy na całym świecie nieprzeciętną trwałością. Profesjonalni kucharze natomiast doceniają precyzję działania oraz doskonały smak i zapach, uzyskiwany podczas ręcznego mielenia przypraw.

Produkty Zassenhaus spełniają oczekiwania współczesnych kucharzy zarówno amatorów, którzy gotują w domowym zaciszu jak i profesjonalistów w wielu znanych restauracjach na całym świecie. Gotowanie i zdrowe żywienie jest modne, a dzięki młynkom i naczyniom Zassenhaus także bardzo wygodne i estetyczne. W ofercie tej marki znajdują się: młynki do przypraw, młynki do kawy oraz akcesoria kuchenne z akacji: miski, deski, bloki... wykonane z odpowiednio dobranych odmian drewna: kauczukowca, buku i akacji.

NEWSLETTER
@