Zegary z kukułką Hönes

Oryginalne zegary z kukułką z przepięknego regionu Schwarzwald w Niemczech. Wyposażone w tradycyjne mechanizmy zegarowe 1- lub 8- dniowe, obudowy ręcznie wykonane z drewna i bogato zdobione.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegar z kukułką Hones 40 cm

1 299,00 zł
produkt na zamówienie

Zegar z kukułką tradycyjny Hones 25 cm

1 329,00 zł
produkt na zamówienie

Zegary z kukułką to specjalność przepięknego regionu Schwarzwald w Niemczech. Tradycja ich produkcji sięga XVII wieku. Oryginalne zegary posiadają tradycyjny, mechaniczny mechanizm, wykonane są z drewna i bogato, ręcznie zdobione. Produkowane są od pokoleń w firmach rodzinnych. Zegary Hönes słynne są na całym świecie i zapewniając użytkownikom wysoką jakość, trwałość i przyjemny dźwięk kukułki co godzinę. Potwierdzeniem oryginalności wykonania i pochodzenia z regionu Schwarzwald jest certyfikat Verband der Schwarzwalduhr (VdS).

Zegary z kukułką Hönes po naciągnięciu mechanizmu pracują 1 lub 8 dni. Wszystkie modele mają możliwość wyłączenia kukułki, a niektóre wyposażone są w automatyczny czasowy wyłącznik (np. w porze nocnej).

Dobry czas na całym świecie

Jako dziecko majstrowałem przy swoim pierwszym zegarze Schwarzwaldu. Moja miłość i pasja do zegarów Schwarzwaldu zaprowadziły mnie do zawodu. W 1984 r przejąłem Fabrykę Zegarów HÖNES i od tej daty projektuję i sam stworzyłem wszystkie nowe modele. Głęboko zakorzenione w stuletniej tradycji zegarmistrzowskiej, są nadal ręcznie wytwarzane w pobliżu znanego na całym świecie Titisee
w regionie bardzo znanym z zegarmistrzów. Dzisiejszą filozofią naszej firmy jest, tak jak w przeszłości, stosowanie wyłącznie rzeźb z drewna i obudów zegarów z produkcji regionalnej oraz wyposażyć wszystkie nasze zegary w najwyższej jakości mechanizmy.

Połączenie designu, kreatywności i animacji

Zamiłowanie do szczegółów sprawia, że nasze zegary są esencją wysokiej klasy Schwarzwaldu. Jakość wykonania jest uwielbiana i doceniana przez naszych klientów na całym świecie. Satysfakcja naszych klientów stanowi podstawę naszego dalszego sukcesu HÖNES - Zegary leśne.

Czas nie stoi w miejscu, więc oczywiste jest, że obok naszej klasycznych modeli będziemy nadal koncentrować się na nowych, innowacyjnych projektach. Na całym świecie nazwa HÖNES oznacza jakość. Naszą misją jest: twórz i dostarczaj to, co najlepsze ze Schwarzwaldu.

Wolfgang Trenkle

Główny menadżer

NEWSLETTER
@