Zegar z kukułką oryginalny z tancerzami Hones 41 cm

Kod produktu: HS-6233T
Marka: Hönes
Wysyłka 14-21 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 4 249,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar z kukułką oryginalny z tancerzami Hones 41 cm. Mechanizm zegara wbudowany jest w piękną, górską, piętrową chatę w stylu bawarskim. Przed chatą stoi para w uściusku, obok siedzi kot w drewnianym wózku. Drzwi kukułki otwierają się, a ptak kiwa głową. Pod kukułką są poruszający się co godzinę tancerze. Całą scenę uzupełnia poruszające się młyńskie koło. W otoczeniu chaty znajduje się jodła, ławeczka, drewutnia czy płotek. Wszystko ręcznie rzeźbione i wygląda bardzo realistycznie. Chata jest bogato zdobiona, pokryta drewnianym gontem.

Wyprodukowany w Niemczech w regionie Schwarzwaldu. Posiada tradycyjny, mechaniczny mechanizm, który należy nakręcać codziennie. Wystarczy łańcuszkami podciągnąć szyszki na maksymalną wysokość i przez całą dobę zegar będzie działał bez konieczności ponownego nakręcania. Obudowa zegara wykonana i malowana ręcznie. Kukanie odbywa się co pół godziny, o pełnej godzinie ilość kukania odpowiada wskazanej na zegarze godzinie. Można wyłączyć kukanie na noc.

  • Wysokość: 41 cm (bez szyszek)
  • Mechanizm: 1-dniowy
  • Wyprodukowany w Niemczech
  • Posiada certyfikat pochodzenia z regionu Schwarzwald
Rozwiń
Produkty powiązane
1 339,00 zł
Wysyłka 14-21 dni
Zobacz także

Opinie o Zegar z kukułką oryginalny z tancerzami Hones 41 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Oryginalne zegary z kukułką z przepięknego regionu Schwarzwald w Niemczech. Wyposażone w tradycyjne mechanizmy zegarowe 1- lub 8- dniowe, obudowy ręcznie wykonane z drewna i bogato zdobione. Kup u nas oryginalny zegar z kukułką marki Hones, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Produkowane niezmiennie od kilkudziesięciu lat w Schwarzwaldzie co stanowi o ich jakości i ponadczasowym wyglądzie. 

NEWSLETTER
@