Zegar z kukułką 8-dniowy, dzwonnica, tancerze, koło młyńskie Hones 44 cm

Kod produktu: HS-8621T
Marka: Hönes
Wysyłka 14-21 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 8 819,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar z kukułką 8-dniowy, dzwonnica, tancerze, koło młyńskie Hones 44 cm. Oryginalny, ręcznie wykonany zegar, produkowany przez firmę Hönes z siedzibą w mieście Titisee-Neustadt. Posiada tradycyjny mechanizm, który należy nakręcać co 8 dni. Wystarczy łańcuszkami podciągnąć szyszki na maksymalną wysokość i przez ponad tydzień zegar będzie działał bez konieczności ponownego nakręcania.

Zegara wykonany został ręcznie z wysokiej jakości drewna. Kukanie oraz dzwoninie z dzwonnicy odbywa się co pół godziny, o pełnej godzinie ilość kukania odpowiada wskazanej na zegarze godzinie. Drzwi kukułki otwierają się, a ptak kiwa głową. Pod kukułką są poruszający się co godzinę tancerze. Całą scenę uzupełnia obracające się młyńskie koło oraz ruchomy drwal rąbiący drewno.

Ten zegar z kukułką jest wyposażony w ręczne wyłączanie na noc. Jest to albo przełącznik po jednej stronie zegara, albo mały drucik pod zegarem. Możesz go używać do włączania i wyłączania kukułki.

  • Wysokość: 44 cm (bez szyszek)
  • Szerokość: 39 cm
  • Głębokość: 24 cm
  • Waga: 9,1 kg
  • Mechanizm: 8-dniowy (należy naciągnąć szyszki co 8 dni)
  • Wyprodukowany w Niemczech
  • Posiada certyfikat pochodzenia z regionu Schwarzwald
Rozwiń
Produkty powiązane
1 429,00 zł
Wysyłka 14-21 dni
Zobacz także

Opinie o Zegar z kukułką 8-dniowy, dzwonnica, tancerze, koło młyńskie Hones 44 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Oryginalne zegary z kukułką z przepięknego regionu Schwarzwald w Niemczech. Wyposażone w tradycyjne mechanizmy zegarowe 1- lub 8- dniowe, obudowy ręcznie wykonane z drewna i bogato zdobione. Kup u nas oryginalny zegar z kukułką marki Hones, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Produkowane niezmiennie od kilkudziesięciu lat w Schwarzwaldzie co stanowi o ich jakości i ponadczasowym wyglądzie. 

NEWSLETTER
@