Zegar z kukułką Wędrowiec górski z psem Hones 23 cm

Kod produktu: HS-140
Marka: Hönes
Wysyłka 14-21 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 2 029,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar z kukułką Wędrowiec górski z psem bernardynem Hones 23 cm. Zegar składa się z górskiej chaty w stylu bawarskim. Przed chatą siedzi bernardyn - pies pasterski oraz stoi wędrowiec z laską, którą porusza podczas kukania. Drzwi kukułki otwierają się, a ptak kiwa głową. W otoczeniu chaty znajduje się jodła, studnia, ławeczka czy wiadro. Wszystko ręcznie rzeźbione i wygląda bardzo realistycznie. Chata jest bogato przyozdobiona, pokryta czerwonym gontem.

Wyprodukowany w Niemczech w regionie Schwarzwaldu. Posiada tradycyjny, mechaniczny mechanizm, który należy nakręcać codziennie. Wystarczy łańcuszkami podciągnąć szyszki na maksymalną wysokość i przez całą dobę zegar będzie działał bez konieczności ponownego nakręcania. Obudowa zegara wykonana i malowana ręcznie. Kukanie odbywa się co pół godziny, o pełnej godzinie ilość kukania odpowiada wskazanej na zegarze godzinie. Można wyłączyć kukanie na noc.

  • Wysokość: 23 cm (bez szyszek)
  • Szerokość: 20 cm
  • Głębokość: 18 cm
  • Mechanizm: 1-dniowy
  • Wyprodukowany w Niemczech
  • Posiada certyfikat pochodzenia z regionu Schwarzwald
Rozwiń
Produkty powiązane
1 429,00 zł
Wysyłka 14-21 dni
Zobacz także

Opinie o Zegar z kukułką Wędrowiec górski z psem Hones 23 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Oryginalne zegary z kukułką z przepięknego regionu Schwarzwald w Niemczech. Wyposażone w tradycyjne mechanizmy zegarowe 1- lub 8- dniowe, obudowy ręcznie wykonane z drewna i bogato zdobione. Kup u nas oryginalny zegar z kukułką marki Hones, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Produkowane niezmiennie od kilkudziesięciu lat w Schwarzwaldzie co stanowi o ich jakości i ponadczasowym wyglądzie. 

NEWSLETTER
@