Garnki i patelnie miedziane de Buyer Inocuivre

Naczynia wykonane z 90% miedzi i 10% stali nierdzewnej zapewniają komfort delikatnego gotowania. Uwaga: seria garnków i patelni Inocuivre nie nadaje się do użytkowania na kuchenkach indukcyjnych.

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Garnki i patelnie miedziane de Buyer Inocuivre

Miedź na zewnątrz naczyń umożliwia doskonałe rozpraszanie ciepła. Wewnętrzna stal nierdzewna zastępuje cynę, eliminuje potrzebę ponownego cynowania i ułatwia konserwację. Naczynia inocuivre to gwarancja wysokiej jakości i komformu gotowania dzięki materiałowi złożonemu z 90% miedzi i 10% stali nierdzewnej. Materiał ten rozprowadza ciepło równomiernie i szybko: nie tylko na dole, ale także na bokach; powstaje obieg grzewczy, a żywność jest równomiernie ugotowana. Idealne do delikatnego gotowania, do sosów i ogólnie do gotowania redukcyjnego. Długi, nitowany uchwyt i uchwyty boczne wykonane są z żeliwa. Do wszystkich płyt kuchennych oprócz indukcyjnej.

Uwaga na oszustwa: niektóre naczynia oferowane na rynku jako miedź ze stalą nierdzewną mają cienką powłokę z miedzi i nie mają żadnych walorów kulinarnych.

NEWSLETTER
@