Młynek do pieprzu Sowa Spring Copenhagen

Kod produktu: 1025
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 365,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do pieprzu Sowa Spring Copenhagen. Z pomocą tego przytulnego młynka Jesper Wolff przesadził nordycką przyrodę do kuchni, jadalni lub tam, gdzie marzysz o umieszczeniu swojej pieprzowej sowy. Sowa pieprzowa z łatwością przyjmuje swoje miejsce w kuchni, na stole w jadalni lub jako ozdoba w salonie lub pokoju dziecięcym. Tworzy życie i humor - i jest idealnym ucieleśnieniem sztuki funkcjonalnej, zarówno użytecznej, jak i dekoracyjnej.

Jesper Wolff znalazł coś zabawnego w zdolności sowy do obracania głowy o 270 stopni. Co sprawiło, że stała się oczywistą inspiracją podczas projektowania młynka do pieprzu lub soli. Pomyślał, że jest coś paradoksalnego i dowcipnego w projektowaniu młynka do pieprzu, który spogląda niewinnie na świat, dopóki nie przekręcisz głowy sowy, by zmielić pieprz.

Sowa pieprzowa wprowadza do Twojego wnętrza radosną atmosferę. Jest to piękny, duński design z nutką skandynawskiej natury.

  • Wysokość: 13 cm
  • Średnica: 7 cm
  • Waga: 0,2 kg
  • Materiał: klon, mahoń i orzech włoski - zapezpieczane woskiem pszczelim
  • Mechanizm mielący ceramiczny
  • Opakowanie: dekoracyjne pudełko
  • Projektant: Jesper Wolff
  • Uwaga: wykonany jest ręcznie z drewna klonu, mahoniu i orzecha włoskiego. Ze względu na ręczną produkcję każdy egzemplarz może różnić się np. usłojeniem drewna. Wyczyść go wilgotną szmatką, a dla lepszego wykończenia i konserwacji od czasu do czasu używaj wosku pszczelego.

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek do pieprzu Sowa Spring Copenhagen

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-03-2020   Design

Uzupełnienie młynka do soli tej samej marki. Dwa razy użyty i raczej będzie spełniał rolę ozdoby w jadalni ;-) za piekny aby g uzytkować


Wyróżnij swoje wnętrze ozdabiając je akcesoriami prosto z Danii. Do kuchni salonu czy na prezent, znajdziesz tu wyjątkowe produkty wykonane z drewna, ręcznie malowane. 

NEWSLETTER
@