Młynek akacjowy do soli lub pieprzu Kaja Kela 30 cm

Kod produktu: KE-11788
Marka: Kela
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 227,90 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek akacjowy do soli lub pieprzu Kaja Kela 30 cm. Fajny zarówno na stół w jadalni jak i zadań w kuchni. Oprócz pięknego wyglądu, dzięki atrakcyjnemu kształtowi i wykonaniu z drewna akacjowego, co również znajduje odzwierciedlenie w jego wyglądzie, młynek Kaja, może być również używany jako młynek do przypraw. Ma wyjątkowo solidny i niezawodny, ceramiczny mechanizm mielący. Ten niezwykle precyzyjny mechanizm jest mocny, a także odporny na ścieranie i korozję, łatwy do napełniania i łatwy do czyszczenia. Stopień zmielenia soli lub pieprzu można indywidualnie regulować od grubego do drobnego. Można się nim cieszyć przez długi czas...

Młynek do soli i pieprzu charakteryzuje się następującymi cechami:

 • ma mocny, precyzyjny, ceramiczny / uniwersalny mechanizm mielący marki CrushGrind®
 • stopień zmielenia jest indywidualnie regulowany
 • łatwe napełnianie od góry
 • łatwy do czyszczenia
 • odporny na ścieranie i korozję
 • wygodny i wysoki 30 cm

Mocny i precyzyjny, ceramiczny mechanizm mielący jest twardszy niż stal, nie ulega ścieraniu i korozji oraz jest całkowicie neutralny dla żywności. Indywidualnie regulowany stopień mielenia, od grubego do drobnego, za pomocą szarej śruby regulacyjnej na spodzie. Wybrane ustawienie łatwo się blokuje i zapewnia jednolite mielenie ziaren przypraw. Młynek CrushGrind® do przypraw nie blenduje przypraw, ale drobno je rozciera. Pozwala to na zachowanie wyjątkowego aromatu.

Może być używany tylko do celów jego przeznaczenia tj. przyprawiania żywności i można go napełniać wyłącznie właściwymi produktami spożywczymi. Są to ziarna pieprzu, gruboziarnista sól i suszone zioła. Nie nadaje się do przypraw oleistych. Duży otwór umożliwia łatwe napełnianie. W tym celu wystarczy po prostu zdjąć górną część. Przed pierwszym napełnieniem ustawić młynek CrushGrind® na żądany stopień mielenia. W kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara drobny przemiał; przeciwnie do ruchu wskazówek zegara: gruby przemiał.

Uwaga: Jeśli konieczna jest ponowna regulacja przy napełnionym młynku, należy upewnić się, że w młynku nie ma już materiału do mielenia, ponieważ może to spowodować uszkodzenia lub pęknięcia! Najlepiej odwrócić młynek do góry podstawą i całkowicie zmielić napełniony materiał. Nigdy nie należy na siłę domykać młynka i nie uruchamiać go na pusto, ponieważ może to spowodować uszkodzenie mechanizmu ceramicznego. Nigdy nie używać młynka nad parą wodną, ponieważ dojdzie do oblepiania się mechanizmu. Czyszczenie i konserwacja: regularnie czyść młynek suchą szmatką lub miękką szczotką. Po opłukaniu czystą wodą – w tym celu zdemontować młynek, mechanizm ceramiczny potrzebuje około 2 dni do wyschnięcia. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce..

 • Wysokość: 30 cm
 • Średnica: 6 cm
 • Materiał: drewno akacji
 • Mechanizm: ceramiczny CrushGrind®
 • Gwarancja producenta: 5 lat
  (Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w wyniku upadku, silnego uderzenia, oddziaływania ciepła lub wilgoci, jak również użycia niewłaściwego materiału do mielenia. Gwarancja nie obejmuje wszelkich usterek spowodowanych uszkodzeniem, niewłaściwą obsługą lub próbami samodzielnej naprawy. Dotyczy to również normalnego zużycia)
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek akacjowy do soli lub pieprzu Kaja Kela 30 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Keck and Lang GmbH - to firma z ponad 115-letnim doświadczeniem jako producent akcesoriów łazienkowych i akcesoriów kuchennych. Kela przywiązuje dużą wagę do rozwoju nowych produktów o innowacyjnym wzornictwie i wysokiej jakości, a z ponad 1800 produktów, oferuje szeroką gamę różnych elementów wyposażenia łazienki i kuchni. W naszym internetowym sklepie Kela znajdziesz przydatne, atrakcyjne i wysokiej jakości akcesoria do łazienki, kuchni i domu, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.

NEWSLETTER
@