Dozownik do płynów podwójny simplehuman

Kod produktu: BT1028
  opinie: 4   czytaj opinie
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 458,00 zł
ILOŚĆ: -+

Eleganckie dozowniki do płynów marki simplehuman sprawdzą się doskonale w kabinie prysznicowej jako dozownik do żelu do mycia ciała i szampon do włosów. Mogą być również używane w kuchni jako dozownik do płynu do mycia naczyń i żel do mycia rąk. Dozowniki wyposażone zostały w dźwignię T-bar pozwalającą na kontrolowanie używanego płynu. Dozowniki wykonane są ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Uzupełnienie pojemników następuje po zdjęciu górnego wieczka.

  • Wymiary zestawu: 22,6x24,5 cm
  • Wymiary dozownika: 22,6x9,4 cm
  • Pojemność: 2 x 444 ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Montaż za pomocą kołków montażowych - brak w zestawie

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Dozownik do płynów podwójny simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-03-2020   123am

Pewnym utrudnieniem jest montaż za pomocą kołków montażowych, ale trudno, trzeba zachować bezpieczeństwo, ponieważ dozowniki wypełnione płynem są dosyć ciężki i klej mógłby ich nie utrzymać.

  18-06-2019   perfekcyjna pani dom

Świetne rozwiązanie, utrudnieniem jest tylko montaż, który powinien być za pomocą kołków. Ale w ten sposób jestem bezpieczna.

  30-09-2017   gala

dobrze wykonane, pomyslowy zestaw na mydło i szampon. fajne oznaczenia na pokrywkach. mocowanie niestety musi być bardzo solidne, trzba wiercić otwory w płytkach

  03-05-2017   Magda

Produkt ma super design i jest bardzo dobrej jakości. Jednak musi być zamocowany do ściany za pomocą kołków, czyli czeka nas wiercenie w kafelkach. ale przy takim obciążeniu klej by nie wytrzymał. rozumiem to.


Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@