Kieliszek koktajlowy i do wody The Moment - 2 sztuki

Kod produktu: SH-122208
Dostępna ilość: 5 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 549,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kieliszek koktajlowy i do wody The Moment - 2 sztuki. Ręcznie dmuchane szkło jest przeznaczone do niegazowanej wody mineralnej. Niemal gładka podstawa, stylistycznie głębokie załamanie kopuły i zamaszysta krawędź nadają szklance na nóżce wyjątkowy wygląd. Woda odbija się w szkle, czysta i promiennie przejrzysta. Krawędź szkła wyzwala refleks, który unosi czubek języka i rozprowadza wodę w jamie ustnej. Relaks i miękkość pojawiają się natychmiast.

Filigranowa estetyka, czysta elegancja.

The Moment pokazuje łatwość i estetykę – wyjątkową relację mistrzowskiej sztuki wytwarzania kieliszków, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa i najbardziej filigranowej grubości ścianek szklanych. Gładki i bardzo delikatny dotyk zapewnia niezwykłe wrażenia optyczne i dotykowe. Kieliszki The Momentlekkie jak piórko w dłoni i przenoszą ekskluzywne wrażenie wspaniałych refleksów świetlnych, czystej elegancji i imponującej funkcjonalności.

  • Pojemność: 345 ml
  • Wysokość: 19,3 cm
  • Średnica: 8 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki - cena za komplet
  • Wykonane ręcznie
  • Nagrodza: RedDot Award
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek koktajlowy i do wody The Moment - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@