Butelka termiczna 0,5 Litra metalizowana niebieska Lurch

Kod produktu: LU-00240852

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Butelki termiczne na wodę

Opis produktu

Butelka termiczna 0,5 Litra metalizowana niebieska Lurch. Użyte materiały powoduję, że nie absorbuje smaków i aromatów napojów. Nie wpływa tym na zawartość, gdy ją zmieniasz. Wyposażona w 100% szczelne zamknięcie także w przypadku napojów gazowanych! Utrzymuje temperaturę zawartości przez 12 godzin! Jest bezpieczna dla napojów i wolna od BPA.

Butelki z izolacją próżniową wykonane ze stali nierdzewnej dla wszystkich, który dużo podróżują i są aktywni na powietrzu. W życiu codziennym, wczesnym rankiem przyciąga nas praca, uniwersytet czy szkoła. W wolnym czasie jeździmy na rowerze lub wędrujemy. Chodzimy na siłownię i robimy interesy w mieście. Albo możemy odpocząć przy dobrej książce w parku. A kiedy jesteśmy „w drodze”, ważne jest, abyśmy pili wystarczająco dużo. Ponieważ zrównoważona równowaga płynów w organizmie sprawia, że ​​jesteśmy piękni, zdrowi i sprawni umysłowo. Ale butelka wody z supermarketu jest nieporęczna, ciężka i niezbyt elegancka. Tutaj do gry wkraczają oferowane przez nas butelki termiczne termosy wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej 18/8. Czy to też brzmi seksownie!?

Z naszymi butelkami do picia jesteś przygotowany do wypoczynku i codziennego życia. Dzięki temu zawsze masz przy sobie swój ulubiony napój o idealnej temperaturze i możesz w każdej chwili ugasić pragnienie.

Butelka wyposażona w opatentowaną, dwuścienną izolację próżniową.

Cechą szczególną butelki jest opatentowana, dwuścienna izolacja próżniowa. Dwie warstwy stali nierdzewnej zamykają próżnię, zmniejszając w ten sposób wymianę ciepła pomiędzy zawartością a otoczeniem. Wewnętrzna ściana ze stali nierdzewnej jest pokryta miedzią w celu magazynowania energii cieplnej, a tym samym optymalizacji izolacji. W ten sposób Twój napój pozostanie zimny do 24 godzin. Jeśli wolisz ciepłe kakao lub herbatę w zimnych porach roku, Twój gorący napój pozostanie gorący nawet przez 12 godzin.

Marka Lurch do produkcji butelek używa wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Ponieważ stal nierdzewna jest solidna i trwała. To sprawia, że ​​butelki są idealne do codziennego użytku. Zamknięcie butelek jest absolutnie szczelne. Nawet w przypadku napojów gazowanych możesz mieć pewność, że każda kropla trafia do celu: do ust. Rozmiar otworu do picia zapewnia komfortowe doznania podczas picia. Jednocześnie ułatwia czyszczenie butelki.

Ponieważ nie każda podróż ma taką samą długość, a każdy plecak ma inny rozmiar, te wyjątkowe butelki ze stali nierdzewnej są dostępne o pojemności 0,5 litra i 0,75 litra. Butelka 0,5 litra ma 24 cm wysokości, średnicę 6,5 cm i jest leciutka, waży tylko 260g. A propos plecaków: dzięki smukłej, ponadczasowej i eleganckiej konstrukcji i kształtu butelki na mleko, można ją schować, a także zmieścić w najpopularniejszych uchwytach na napoje w samochodzie.

Aby każdy mógł trafić w gust, oferujemy butelki w wielu różnych kolorach. Niezależnie od tego, czy jest matowa, subtelna, niepozorna, romantyczna, krzykliwa czy sportowa - którą butelkę lubisz najbardziej?

  • Pojemność: 0,5 Litra
  • Wysokość: 24 cm
  • Średnica: 6,5 cm
  • Waga: 260 g
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Myć ręcznie
NEWSLETTER
@