Taca do serwowania z wygodnymi uchwytami WILO 25x35 Blomus

Kod produktu: B63905
Marka: Blomus
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 143,10 zł 159,00
Promocja obowiązuje do: 2022-01-23
ILOŚĆ: -+

Taca do serwowania z wygodnymi uchwytami i powierzchnią antypoślizgową WILO 25x35 Blomus. Klasyczna, drewniana taca z zakrzywionymi krótszymi bokami, w których wycięte są otwory na dłoń. Powierzchnia antypoślizgowa ułatwia korzystanie z tacy i zapewnia bezpieczeństwo przy przenoszeniu na niej filiżanek z kawą, talerzy z zupą. Odwracając ją uchwytami do dołu, otrzymujemy podstawkę pod tablet czy małego laptopa.

Taca wykonana jest z wysokiej jakości, twardego drewna, które zawsze prezentuje się pięknie, minimalistycznie i luksusowo. Po prostu musisz ją mieć!

Odcień poszczególnych egzemplarzy tac mogą się od siebie różnić, co wynika z faktu, że do produkcji używany jest materiał naturalny o niejednorodnej strukturze. Należy pamiętać, aby myć ją wyłącznie ręcznie.

  • Wymiary: 25 x 35 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Materiał: drewno
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Taca do serwowania z wygodnymi uchwytami WILO 25x35 Blomus

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Blomus to wysokiej jakości akcesoria do domu ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. W naszej ofercie od kilku lat i nigdy nas nie zawiódł.

NEWSLETTER
@