Zegar ścienny z wahadłem Genius statico 45 cm Incantesimo design

Kod produktu: 134 M
CENA: 1 234,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zegar ścienny z wahadłem Genius statico 45 cm Incantesimo design. Ma oryginalny i kreatywny, ale jednocześnie prosty i racjonalny design oraz jest dobrze wyważony estetycznie. Miło jest podziwiać harmonię pomiędzy zastosowanymi materiałami, a ich innowacyjnym kształtem. Baza jest wykonana z przezroczystego metakrylanu o wysokiej gęstości i czystości.

Incantesimo Design to włoska manufaktura, która promuje badania i innowacje jako siłę napędową kreatywności. Współczesny styl zegarów jest wynikiem ciągłych badań w zakresie trendów, kolorów i innowacyjnych materiałów. W połączeniu z zaawansowaną technologią i całkowicie włoską syntezą artystyczną, te zegary są absolutnie oryginalne i elegancko komponują się z każdym rodzajem wnętrza, dodając odrobinę fantazji i designu. Zastosowany główny materiał, metakrylan, jest wyjątkowo przejrzysty i można go barwić szeroką gamą barwników. Jest również niezmienny w czasie i całkowicie nadaje się do recyklingu.

  • Materiał: szkło syntetyczne, tworzywo sztuczne
  • Średnica: 45 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny z wahadłem Genius statico 45 cm Incantesimo design

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@