Zegar z wahadłem szklany Momentum 45 cm Incantesimo design

Kod produktu: 139 M
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 131,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar z wahadłem szklany Momentum 45 cm Incantesimo design. W zegarze ściennym Momentum firmy Incantesimo Design, odnajdujesz piękną grę, odpowiednią równowagę kształtów, elegancki i wyrafinowany design, które odgrywają decydującą rolę w jego połączeniu z nowoczesnym otoczeniem. Momentum wyraża w swojej tarczy siłę kreatywności i ostrości w odczycie godzin. Podparcie znajduje się w dużej gęstości i czystości satynowej, syntetycznego szkła. Cięcie i znakowanie wykonane za pomocą nowoczesnych skomputeryzowanych narzędzi. Dostarczany w pudełku prezentowym.

Incantesimo Design to włoska manufaktura, która promuje badania i innowacje jako siłę napędową kreatywności. Współczesny styl zegarów jest wynikiem ciągłych badań w zakresie trendów, kolorów i innowacyjnych materiałów. W połączeniu z zaawansowaną technologią i całkowicie włoską syntezą artystyczną, te zegary są absolutnie oryginalne i elegancko komponują się z każdym rodzajem wnętrza, dodając odrobinę fantazji i designu. Zastosowany główny materiał, metakrylan, jest wyjątkowo przejrzysty i można go barwić szeroką gamą barwników. Jest również niezmienny w czasie i całkowicie nadaje się do recyklingu.

  • Materiał: szkło syntetyczne, tworzywo sztuczne
  • Średnica: 45 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Zegar z wahadłem szklany Momentum 45 cm Incantesimo design

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@