Zegar ścienny Hemisphere – dinamico 45 cm z biegunem północnym

Kod produktu: 120 M
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 160,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny Hemisphere – dinamico 45 cm z biegunem północnym. Proponuje nową koncepcję odczytywania czasu. Zegar Hemisphere dostosowuje się do każdego rodzaju nowoczesnych mebli, nadając mu odrobinę oryginalności i wyrafinowania w danym środowisku.

Zaproponowano w nim nową koncepcję odczytywania czasu z zegarem półkulowym. Rozmieszczenie tarcz i dynamiczny ruch półkuli pozwalają w mgnieniu oka zobaczyć rotację doby na półkuli północnej. Cyferblat jest z przezroczystego metakrylanu. Cięcie i grawerowanie wykonujemy za pomocą nowoczesnych, skomputeryzowanych narzędzi.

Produkt pochodzi z włoskiem manufaktury Incantensimo Design, gdzie wytwarzany jest ręcznie z wielką starannością w niewielu egzemplarzach rocznie. Jeślu poszukujesz wyjątkowego, niebanalnego, unikalnego prezentu to z pewnością będzie to udany zakup. Cyferblat jest wykonany z przezroczystego szkła syntetycznego o wysokiej gęstości i czystości. Cięcie wykonywane jest za pomocą nowoczesnych, skomputeryzowanych narzędzi.

  • Materiał: szkło syntetyczne, tworzywo sztuczne
  • Średnica: 45 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Hemisphere – dinamico 45 cm z biegunem północnym

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@