Zegar ścienny Mekkanico 45 cm Incantesimo design Made in Italy

Kod produktu: 052 S
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 999,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zegar ścienny Nautico 45 cm Incantesimo design Made in Italy. Ręcznie wykonany we włoskiej manufakturze. Zegar ścienny Mekkanico firmy Incantesimo Design zawiera w swoim projekcie twórczą siłę i oryginalność, które wyróżniają zegary Incantesimo Design. Pomysłowa jest szczelina w cyferblacie: z jednej strony wylewa się przekładnia dająca poczucie niepokoju, w przeciwieństwie do strony przeciwnej, gdzie cyfry rzymskie dają poczucie luzu i spokoju.

Baza wykonana jest z podwójnie szkliwionego metakrylanu. 34 arkusze są cięte i znakowane za pomocą nowoczesnych urządzeń.

Produkt pochodzi z włoskiem manufaktury Incantensimo Design, gdzie wytwarzany jest ręcznie z wielką starannością w niewielu egzemplarzach rocznie. Jeślu poszukujesz wyjątkowego, niebanalnego, unikalnego prezentu to z pewnością będzie to udany zakup.

  • Materiał: szkło syntetyczne, tworzywo sztuczne, drewno
  • Średnica: 45 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Mekkanico 45 cm Incantesimo design Made in Italy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-08-2021   5

zegar na 5

  16-08-2021   Teresa

Transakcja zakupu tego zegara przebiegła pomyślnie. Dostarczony został szybko i bezpiecznie. Jestem zadowolona z zakupu.


Kategorie, w których występuje produkt:

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@