Zegar ścienny Nautico 45 cm Incantesimo design Made in Italy

Kod produktu: 051 S
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 038,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny Nautico 45 cm Incantesimo design Made in Italy. Ręcznie wykonany we włoskiej manufakturze. Zegar w stylu morskim zaprojektowany przez Incantesimo Design jest inspirowany tradycyjnym anemometrem (wiatromierzem), instrumentem składającym się z metalowego wiatrowskazu przymocowanego do pionowego pręta, który może się swobodnie obracać. Do podstawy osi przyłożony jest indeks, który w zależności od ruchu łopatki przesuwa się po róży wiatrów i wskazuje kierunek wiatru. Zegar Nautico łączy różę wiatrów ze stanem morza, zwanym również siłą morza, dyktowaną przez skalę Douglasa, która przechodzi od 0 do 9 stopni, syntetyzując ją i dostosowując do tarczy dla lepszej estetyki.

Zegar wykonany jest z najwyższej jakości szkła syntetycznego, a drewniane elementy cięte są komputerowo przy użyciu precyzyjnej technologii.

Produkt pochodzi z włoskiem manufaktury Incantensimo Design, gdzie wytwarzany jest ręcznie z wielką starannością w niewielu egzemplarzach rocznie. Jeślu poszukujesz wyjątkowego, niebanalnego, unikalnego prezentu to z pewnością będzie to udany zakup.

  • Materiał: szkło syntetyczne, tworzywo sztuczne, drewno
  • Średnica: 45 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Nautico 45 cm Incantesimo design Made in Italy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@