Nóż szefa kuchni, ostrze żłobione 16cm Global

Kod produktu: G-79
Marka: Global
Dostępna ilość: 54 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 459,00 zł
ILOŚĆ: -+

Średniej wielkości nóż szefa kuchni wyposażony w żłobione ostrze, przeznaczony do różnych zadań związanych z przygotowywaniem posiłków, zarówno do siekania, jak i do plastrowania czy krojenia w kostkę. Szczególnie przydatny podczas pracy z większymi warzywami. Dzięki żłobionemu ostrzu produkty łatwiej odchodzą od noża. Wysokiej jakości nóż szefa stanowi nieodzowny element wyposażenia kuchni.

  • Długość ostrza: 16 cm
  • Długość całkowita: 28 cm
  • Szerokość klingi: 3,5 cm
  • Grubość klingi: 2 mm
  • Rękojeść wypełniona piaskiem
  • Ostrze: stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
  • Szlif dwustronny, symetryczny
  • Twardość ostrza: 56-58 HRC
  • Waga: 150g

Seria noży kuchennych G obejmuje noże o standardowych rozmiarach oraz noże o długich ostrzach, takie jak noże szefa kuchni, noże do plastrowania, wykrawania i filetowania, noże sashimi czy noże orientalne. Znajduje się w niej także bestseller - nóż szefa kuchni G-2, wielokrotnie nagradzany w różnych częściach świata. Z wyjątkiem wybranych modeli, ostrza mają szlif obustronny – dla osób prawo i leworęcznych.

Japońskie noże Global są pierwszymi w historii nożami kuchennymi, w których ostrze zintegrowano z rękojeścią. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja ułatwiają zachowanie doskonałej higieny w miejscu pracy. Wyróżnikami noży Global są także wypukły szlif klingi, który sprawia, że produkty kroi się bez wysiłku, oraz pokryta regularnymi wgłębieniami - kropkowana - rękojeść z nierdzewnej stali, gwarantująca pewny uchwyt i zapobiegająca ślizganiu się noża w dłoni. Opatentowana przez Yoshikin stal nierdzewna CROMOVA18 zapewnia klingom długotrwałą ostrość i ochronę przed zniszczeniem.

Rozwiń
Produkty powiązane
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
699,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
produkt niedostępny
589,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Nóż szefa kuchni, ostrze żłobione 16cm Global

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@