Szklanka retro niebieska Hobstar Libbey edycja limitowana

Kod produktu: LB-829297-6
Marka: Libbey
CENA: 19,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szklanka retro niebieska Hobstar Libbey edycja limitowana. Klasyczny design marki Libbey, seria Hobstar to odwieczny faworyt dzisiejszej kultury koktajlowej - spotykany w barach na całym świecie. Wygląd trawionego szkła sięga czasów wspaniałego szkła szlifowanego Libbey, ale teraz jest przerobiony w wesji premium. Odkryj na nowo klasykę i nadaj jej nowoczesny charakter dzięki efektownym nacięciom, które nigdy nie tracą blasku!

  • odporne na uszkodzenia mechaniczne, termiczne, matowienie
  • przeznaczone do serwowania wody, soków, koktajli, alkoholi i bezalkoholowych napojów mieszanych
  • pierwotnie zaprojektowane do użytku w barach i restauracjach, z trwałą konstrukcją i niezrównaną przejrzystością

Lekkie szklanki z szerokim dnem i dużej pojemności. Hobstar pozwala na uzyskanie odpowiednich proporcji składników przy mieszaniu drinków. Projekt idealny do ekskluzywnych, klasycznych koktajli, zwłaszcza na bazie whisky. Odpowiednie szkło do wyimaginowanych klasyków wśród drinków. Podobnie jak wszystkie wyroby szklane Libbey, projekty spełniają dzisiejsze potrzeby dzięki odpowiednim stylom dostosowanym do współczesnych trendów, a jednocześnie zapewniają niezawodną wydajność i trwałość.

Powróć z nimi do złotego wieku koktajli za każdym razem, gdy z nich pijesz. Wyposażone w charakterystyczne, grube dno i projekt gwiazdy, który sięga okresu szlifowanego szkła Libbey. Klasyczny wygląd wciąż olśniewa zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalnych barmanów. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i ponadczasowemu stylowi to wspaniały sposób na serwowanie koktajli w stylu retro i nowoczesnych drinków mieszanych. Celebruj znimi kulturę i historię koktajli za pomocą wzorów ze szlifowanego szkła inspirowanego stylem vintage. Od dawna preferowane przez miksologów na całym świecie ze względu na ich ponadczasowe piękno, niezrównaną przejrzystość i jakość, te style są teraz dostępne, aby cieszyć się nimi w domu. Od satysfakcjonującego ciężaru w dłoni po sposób, w jaki ich wytrawione ścianki chwytają i odbijają światło, to idealny sposób na podanie ulubionego napoju mieszanego. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz koktajl dla siebie, czy bawisz tłum, Ty (i Twoi goście) docenicie styl i wyrafinowanie, jakie te staromodne szklanki przynoszą w barze.

  • Pojemność: 355 ml
  • Wysokość: 10,6 cm
  • Średnica: 8,9 cm
  • Materiał: szkło sodowe
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklanka retro niebieska Hobstar Libbey edycja limitowana

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Szkło projektowane i produkowane dla najlepszych hoteli na świecie. Znajdziesz je w hotelach Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton.

NEWSLETTER
@