Nóż żłobiony szefa kuchni 20cm Global

Kod produktu: G-77
Marka: Global
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 39 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 489,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż żłobiony szefa kuchni, który świetnie się sprawdza podczas rozmaitych kuchennych zadań, również tych, które wymagają dłuższej krawędzi tnącej. Szeroka, cienka klinga dokładnie kroi duże płaszczyzny, np. warzywa dyniowate czy arbuzy, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Żłobione ostrze noża zapobiega przywieraniu miękkich produktów do jego powierzchni.

  • Długość ostrza: 20cm
  • Ostrze: stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
  • Twardość ostrza: 56-58 HRC

Seria noży kuchennych G obejmuje noże o standardowych rozmiarach oraz noże o długich ostrzach, takie jak noże szefa kuchni, noże do plastrowania, wykrawania i filetowania, noże sashimi czy noże orientalne. Znajduje się w niej także bestseller - nóż szefa kuchni G-2, wielokrotnie nagradzany w różnych częściach świata. Z wyjątkiem wybranych modeli, ostrza mają szlif obustronny – dla osób prawo i leworęcznych.

Japońskie noże Global są pierwszymi w historii nożami kuchennymi, w których ostrze zintegrowano z rękojeścią. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja ułatwiają zachowanie doskonałej higieny w miejscu pracy. Wyróżnikami noży Global są także wypukły szlif klingi, który sprawia, że produkty kroi się bez wysiłku, oraz pokryta regularnymi wgłębieniami - kropkowana - rękojeść z nierdzewnej stali, gwarantująca pewny uchwyt i zapobiegająca ślizganiu się noża w dłoni. Opatentowana przez Yoshikin stal nierdzewna CROMOVA18 zapewnia klingom długotrwałą ostrość i ochronę przed zniszczeniem.

Rozwiń
Produkty powiązane
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
699,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Nóż żłobiony szefa kuchni 20cm Global

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  02-02-2022   SS

Kolejny nóż z tej serii do mojej kolekcji. Gorąco je polecam te noże.

  14-01-2022   KOT

Kolejny nóż do mojej kolekcji Global. Noże są bardzo dobrze wyważone, a to jest najważniejsze, bo ostrość to już zależy od ostrzenia i ekskloatacji.


Kategorie, w których występuje produkt:

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@