Zegar ścienny Merletto duży CalleaDesign niebieski

Kod produktu: 56-10-2-44
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 713,00 zł
ILOŚĆ: -+

Duży zegar ścienny Merletto w kolorze niebieskim. Koronkowe wycięcie cyferblatu wypełnione zostało spodnią, dodatkową warstwą w kontrastowym kolorze, dzięki czemu uzyskano ciekawą głębię i uwypuklono ozdobny wzór. Wyjątkowej urody zegar na ścianę pochodzi z najnowszej kolekcji produktów marki CalleaDesign. Seria produktów Merletto zawiera zarówno różne modele i wielkości zegarów na ścianę, jak i ozdobne lustra, wieszaki na odzież czy parasolniki. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów oraz perfekcyjne wykonanie, gwarantują zadowolenie przez wiele lat.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest markowa bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

  • Średnica: 45cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Merletto duży CalleaDesign niebieski

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@