Aktualności

Stwórz niezapomniany klimat dzięki kinkietom rustykalnym

Utrzymane w stylu retro kinkiety rustykalne, wbrew nazwie, doskonale sprawdzają się także w realiach wielkomiejskich. Nowoczesny styl country, łączący elementy aranżacji inspirowanej designem skandynawskim oraz urokliwe rustykalne kinkiety to świetny pomysł na urządzenie współczesnych wnętrz pełnych ciepła i niepowtarzalnego klimatu. 

czytaj dalej
Jenaer Glass szkło borokrzemowe w Twojej kuchni

Jenaer Glass to synonim odpornego na temperaturę szkła borokrzemianowego od 1918 roku. Marka wyróżnia się ponadczasowymi i wygodnymi produktami do przygotowywania, serwowania i przechowywania żywności oraz napojów. Z kuchenki lub piekarnika bezpośrednio na stół i z powrotem do lodówki: kubki, miseczki, naczynia żaroodporne wszelkich rozmiarów, naczynia do pieczenia i delikatne szklane słoiki do przechowywania.

czytaj dalej
Naczynia żeliwne Lodge prosto z USA

Nowość w Polsce! Amerykańskie naczynia kuchenne z żeliwa - trwałe i wytrzymałe, odporne na rdzę.

Część serii naczyń Lodge, poddawanych jest procedurze olejowania olejem organicznym po czym wygrzewane są wysokiej temperaturze, w ten sposób zmieniana jest struktura molekularna powierzchni naczynia, przez co zyskuje ono odporność na rdzę.

czytaj dalej

Akcesoria łazienkowe Joseph Joseph

Akcesoria łazienkowe Joseph Joseph

Utrzymuj swoją łazienkę w czystości dzięki innowacyjnej gamie akcesoriów do łazienek marki Joseph Joseph. Od rewolucyjnej szczotki do toalety po inteligentne rozwiązania w zakresie przechowywania, każdy element kolekcji ma swoje własne cechy. Wspólnie jednak tworzą imponujący zestaw stylowych i praktycznych akcesorów, które pomogą Tobie utrzymać łazienkę jako najmodniejszy pokój w domu!

czytaj dalej

Nowości marki Stanley

Nowości marki Stanley

Nowe naczynia turystyczne marki Stanley od dziś w naszej ofercie. Już nie tylko termosy turystyczne czy obiadowe, ale również zestawy do gotowania czy smażenia podczas turystyki na świeżym powietrzu, pojemniki stalowe na żywność i kubki termiczne. Zapraszamy!

czytaj dalej
Kolorowe naczynia ceramiczne Mason Cash

Mason Cash - nowa marka w naszym sklepie, znana i popularna w Wielkiej Brytanii od 1901 roku. Marka, której ceramiczne misy kuchenne do mieszania, stały się ikoną w świecie cukierników na całym świecie. Charakterystyczne misy, dzięki swojej klasycznej budowie, produkowane są do dziś w niezmienionej formie.

czytaj dalej