Ostrzałka do noży 15 stopni ręczna DiamondHone 463 ChefsChoice Pronto

Kod produktu: CC-463
Dostępna ilość: 71 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 189,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ostrzałka do noży 15 stopni ręczna DiamondHone 463 ChefsChoice Pronto. Nakłada bezbłędną i trwałą krawędź 15 stopni w kilka sekund i zapewni lepszą niż fabryczna krawędź twoich noży klasy 15 stopni!

 • Ekstremalnie szybka! Jest to najszybsza, dostępna, ręczna ostrzałka do noży Santoku i 15 stopni
 • Tworzy ultra-ostrą krawędź 15 stopni
 • Dwustopniowa, ostrzenie i honowanie / polerowanie, dla uzyskania krawędzi w kształcie łuku, która jest mocniejsza i trwalsza
 • Wykorzystuje 100% diamentowych materiałów ściernych na etapach 1 i 2
 • Technologia CrissCross® dla wyjątkowo ostrej krawędzi z dużą ilością mikroząbków
 • Uchwyt Soft Touch zapewnia łatwy i pewny chwyt

Ręczna ostrzałka, która jest niedroga, łatwa w użyciu, cicha i niezwykle szybka. Naostrzysz nią bezbłędnie, na ostro, lepiej niż fabrycznie 15 stopniowe noże, w tym Santoku i inne, dwustronne noże w stylu azjatyckim, współczesne noże w stylu europejskim i amerykańskim. Chef'sChoice® 463 pomaga przedłużyć żywotność wysokiej jakości noży, ponieważ tworzy super ostre, podwójnie fazowane ostrze w kształcie łuku, które jest odporne na matowienie dłużej niż konwencjonalnie zaostrzone krawędzie z pustym szlifem lub w kształcie litery V. Jest szybka, a krawędź, którą uzyskasz, jest ostra jak brzytwa i trwała z mikroząbkami, która gładko przecina zarówno żywność włóknistą, jak i niewłóknistą.

Korzystanie z doskonałej technologii CrissCross® w kuchni. Dwustopniowa ostrzałka, która rozwija niezwykle ostrą, podwójną fazę z mikroskopijnymi zębami wzdłuż całej krawędzi tnącej. Te małe zęby zapewniają zgryz na krawędzi i działają tak, aby natychmiast ciąć bez wysiłku.

Jak działa ostrzenie CrissCross?

Technologia ostrzenia CrissCross® wykorzystuje 100% diamentowe tarcze ścierne, które jednocześnie ostrzą do i od krawędzi noża po każdej stronie ostrza, zapewniając doskonałą, bez zadziorów, ostrą krawędź o trwałym kształcie łuku. Po przeciwnych stronach krawędzi, linie ostrzenia łączą się, tworząc wzór krzyżowy, który kształtuje mikroskopijne zęby.

Etap pierwszy wyostrza krawędź i ustawia fazę początkową za pomocą większych diamentów. Drugi etap, zawierający mikro-diamenty, uzupełnia pierwszą fazę i zapewnia bardzo ostrą, długotrwałą krawędź w kształcie łuku. Drugi etap przeznaczony jest również do ponownego ostrzenia ząbkowanych noży.

Chef'sChoice® Pronto® ma ergonomiczny uchwyt Soft Touch zapewniający łatwy, pewny chwyt i gumowe nóżki zapewniające dodatkową stabilność. Bezpieczna dla wszystkich noży o prostych krawędziach i ząbkowanych, jest mała, kompaktowa i można ją przechowywać w szufladzie lub w plecaku. Jest idealna do domu, biura i na zewnątrz.

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała.

Cechy ostrzałki:

 • dwustopniowa krawędź
 • kąt ostrzenia 15o
 • mikroząbkowanie
 • długość: 21,6 cm
 • szerokość: 5,3 cm
 • wysokośc: 7 cm
 • zaprojektowana i zmontowana w USA

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ostrzałka do noży 15 stopni ręczna DiamondHone 463 ChefsChoice Pronto

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@