Stalka diamentowa do ostrzenia noży Edgecraft ChefsChoice

Kod produktu: CC-416-10
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 100 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 189,00 zł
ILOŚĆ: -+

Stalka diamentowa do ostrzenia noży Edgecraft ChefsChoice o długości 38 cm. Owalna stal pokryta cieszącym się uznaniem, ultradrobnym materiałem ściernym Chef'sChoice® wykonanym w 100% z diamentów, jednocześnie lekko szlifuje, wyrównując krawędź noża, zapewniając większą ostrość. Jej owalny kształt pozwala na większy obszar kontaktu między nożem a diamentowym obszarem ostrzenia.

Stalka jest lekka i doskonale wyważona, a jej uchwyt z teksturowaną rękojeścią zapewnia bezpieczny i wygodny, antypoślizgowy chwyt. Może być używana przez osoby prawo- lub leworęczne. Zaprojektowana i wyprodukowana w USA

Jak to działa stalka do ostrzenia noży?

Powłoka z ultra drobnych kryształów diamentowych delikatnie szlifuje nóż podczas jego stalowania. Liczba kryształów diamentu i ich rozmiar zostały starannie dostosowane, aby zoptymalizować względną ilość honowania (wygładzania) i prostowania krawędzi.

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Stalka diamentowa do ostrzenia noży Edgecraft ChefsChoice

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  30-08-2020   St. K.

Działa bardzo dobrze.


Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@