Ostrzałka ręczna do noży 20 stopni DiamondHone 464 ChefsChoice Pronto

Kod produktu: CC-464
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 189,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ostrzałka ręczna do noży 20 stopni DiamondHone 464 ChefsChoice Pronto. Nakłada ekstremalnie szybko, bezbłędną i trwałą krawędź 20 stopni w kilka sekund i zapewni lepszą niż fabryczna krawędź twoich noży klasy 20 stopni!

 • Profesjonalne, dwustopniowe ostrzenie i szlifowanie / polerowanie dla uzyskania ostrej jak brzytwa, trwałej krawędzi w kształcie łuku dla noży klasy 20 stopni
 • Wykorzystuje 100% diamentowych materiałów ściernych na etapach 1 i 2
 • Technologia CrissCross® dla wyjątkowo ostrej krawędzi z dużą ilością mikroząbków
 • Uchwyt Soft Touch zapewnia łatwy i pewny chwyt
 • Do ostrzenia noży prostych i ząbkowanych, noży kuchennych i domowych, noży kieszonkowych i noży sportowych

Łatwa w użyciu, cicha i wyjątkowo szybka, ręczna ostrzałka Chef'sChoice® Pronto® Diamond Hone® 464 zapewni wyjątkowo ostrą krawędź z dużą ilością mikroząbków na prostych i ząbkowanych nożach. Zapewniając przewagę, na której można polegać, jest bardzo szybka! Nakłada ostrą jak brzytwa, długotrwałą krawędź z mikroząbkami na krawędzi noża, która chwyta i gładko kroi zarówno żywność włóknistą, jak i niewłóknistą.

Wykorzystując udoskonaloną technologię CrissCross®, ta dwustopniowa ostrzałka zawiera 100% diamentowych materiałów ściernych i precyzyjną kontrolę kąta fazowania dla uzyskania 20-stopniowej krawędzi. Nakłada niezwykle ostrą, podwójną fazę z mikroskopijnymi zębami wzdłuż krawędzi tnącej. Te małe zęby zapewniają mikroskopijną nierówność krawędzi i działają zaczepiając i stabilizując żywność w celu cięcia bez wysiłku.

Technologia CrissCross®

Technologia ostrzenia wykorzystuje diamentowe tarcze, które jednocześnie ostrzą do i od krawędzi noża po każdej stronie ostrza, zapewniając doskonałą, bez zadziorów, ostrą krawędź z trwałym wykończeniem w kształcie łuku. Po przeciwnych stronach krawędzi linie ostrzenia łączą się, tworząc wzór krzyżowy, który kształtuje mikroskopijne zęby. Etap pierwszy wyostrza krawędź i ustawia fazę początkową za pomocą większych diamentów. Drugi etap, zawierający diamenty wielkości mikrona, uzupełnia tę fazę i zapewnia bardzo ostrą, trwałą krawędź w kształcie łuku. Drugi etap przeznaczony jest również do ponownego ostrzenia ząbkowanych noży.

Diamentowe materiały ścierne

Pronto® zawiera diamentowe materiały ścierne Chef'sChoice. Diamenty są preferowane ze względu na ich lepsze właściwości niż inne materiały do ​​ostrzenia. Diamentowe tarcze ścierne zachowają swój kształt na czas nieokreślony (w przeciwieństwie do tarcz ceramicznych, które z czasem tracą kształt) i mogą ostrzyć każdy stop. Diamenty są również najtrwalszym materiałem ściernym. Diamentowe materiały ścierne Chef'sChoice nie potrzebują wody ani olejów podczas ostrzenia.

Chef'sChoice® Pronto ma ergonomiczny uchwyt Soft Touch zapewniający łatwy i pewny chwyt oraz gumowe nóżki zapewniające dodatkową stabilność. Bezpieczny dla wszystkich noży o prostych krawędziach i ząbkowanych, jest mała, kompaktowa i można ją przechowywać w szufladzie lub w plecaku. Jest idealna do domu i biura oraz na zewnątrz.

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała.

Cechy ostrzałki:

 • dwustopniowa krawędź
 • kąt ostrzenia 20o
 • mikroząbkowanie
 • długość: 21,6 cm
 • szerokość: 5,3 cm
 • wysokośc: 7 cm
 • zaprojektowana i zmontowana w USA

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ostrzałka ręczna do noży 20 stopni DiamondHone 464 ChefsChoice Pronto

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@