Ostrzałka do noży kieszonkowa 2 stopniowa 476 ChefsChoice

Kod produktu: CC-476
Dostępna ilość: 21 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 59,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ostrzałka do noży kieszonkowa 2 stopniowa 476 ChefsChoice. Ta niewielka, poręczna, niedroga, dwustopniowa, ręczna ostrzałka do noży zapewnia doskonałą ostrość i trwałość krawędzi. Szybko i łatwo ostrzy noże proste przy użyciu wysokiej jakości węglika wolframu i ceramicznych elementów ostrzących. Jest lekka, kompaktowa i łatwo mieści się w szufladzie, pudełku, schowku lub plecaku.

Ostrz i szlifuj swoje noże kuchenne, lekkie sportowe i kieszonkowe za pomocą dwustopniowego systemu ostrzenia 476 z przyjaznymi dla użytkownika prowadnicami. Drugi etap można również wykorzystać do wygładzania i poprawiania krawędzi. Wyposażona w uchwyt Soft Touch zapewniający wygodny i bezpieczny chwyt, model 476 może być używany prawą lub lewą ręką. Zaprojektowana i zmontowana w USA

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała.

Cechy ostrzałki:

  • dwustopniowa krawędź
  • kąt ostrzenia 20o
  • długość: 9,5 cm
  • szerokość: 3,8 cm
  • wysokośc: 4 cm

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ostrzałka do noży kieszonkowa 2 stopniowa 476 ChefsChoice

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@