Profesjonalna ostrzałka do noży elektryczna Model 120 ChefsChoice

Kod produktu: CC-120
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 049,00 zł
ILOŚĆ: -+

Profesjonalna ostrzałka do noży elektryczna Model 120 ChefsChoice. Ostrzałka do noży Chef'sChoice® Diamond Hone® EdgeSelect® Model 120 zapewnia szybkie, niezawodne rezultaty i bardzo trwałe krawędzie dla noży o prostych krawędziach i ząbkowanych z kątem 20°. 3-stopniowa z precyzyjną kontrolą kąta ostrzenia. 100% diamentowych materiałów ściernych na etapach 1 i 2. Unikalny polerowanie w etapie 3, zapewniające najwyższą ostrość. Funkcja EdgeSelect® umożliwia wybór optymalnych krawędzi dla noży dla szefów kuchni, rzeźników, sportowców.

Ta błyskawiczna, profesjonalna ostrzałka tworzy w kilka sekund nowatorską krawędź Trizor-Plus™, którą można dostosować do każdego zadania cięcia! Ostrzy noże proste i ząbkowane, jest tak łatwa w użyciu, że każdy może uzyskać zadziwiająco ostre, długotrwałe ostrze w nożu w kilka sekund. Możesz uzyskać wyjątkowo ostre krawędzie, które tną płynnie i bez wysiłku delikatne potrawy, takie jak wędzony łosoś i szynka... lub alternatywnie, krawędzie do bardziej wymagających zadań, takich jak cięcie twardych, włóknistych potraw i mięsa. Dyski stożkowe pokryte w 100% drobnymi diamentami w etapie 1 i etapie 2 tworzą pierwszą i drugą fazę o trwałej krawędzi w kształcie łuku.

W etapie 3 rewolucyjna, elastyczna tarcza do ostrzenia tworzy ultrakładnie wypolerowaną trzecią fazę ostrzenia i końcówkę tnącą, aby utworzyć ostre rowki tnące, które zwiększają działanie tnące po obu stronach krawędzi. Wbudowane, bardzo precyzyjne, elastomerowe prowadnice kątowe eliminują zgadywanie kąta ułożenia noża i zapewniają ostrość za każdym razem. Elastyczne nóżki elastomerowe utrzymują urządzenie bezpiecznie na powierzchni roboczej. Ostrzałka Model 120 nie wymaga ostrzenia olejów ani płynów.

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała.

Cechy ostrzałki:

  • trzystopniowa krawędź
  • kąt ostrzenia 20o
  • ostrze jednostronne
  • efekt ostrzenia na stalce
  • czast podstawowego ostrzenia około 1 minuty
  • dokładne wyostrzenie trwa około 10 sekund
  • długość: 25,4 cm
  • szerokość: 10,8 cm
  • wysokośc: 10,8 cm
  • zaprojektowana i zmontowana w USA

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Profesjonalna ostrzałka do noży elektryczna Model 120 ChefsChoice

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@