Ostrzałka elektryczna do noży Diamond UltraHone 312 ChefsChoice

Kod produktu: CC-312
Dostępna ilość: 37 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 659,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ostrzałka elektryczna do noży Diamond UltraHone 312 ChefsChoice. Kompaktowa, profesjonalna, elektryczna 2-stopniowa ostrzałka do noży, ostrzy zarówno noże proste, jak i ząbkowane z kątem 20 stopni w celu uzyskania lepszych krawędzi niż fabryczne. W zaledwie kilka minut osiągniesz doskonałe efekty ostrzenia.

Ostrzałka 2-stopniowa z precyzyjną kontrolą kąta ostrzenia

100% diamentowych materiałów ściernych na etapie 1 i 2

Szybkie, niezawodne wyniki

Dwustopniowe ostrzenie zapewnia krawędzie w kształcie łuku, które są mocniejsze i trwalsze niż prosto szlifowane lub konwencjonalne krawędzie V. Etap 1 wykorzystuje 100% drobnoziarnistych materiałów ściernych, diamentowych, do utworzenia pierwszego skosu, a etap 2 szlifuje ultra krawędź przy użyciu zaawansowanego, mikronowego materiału ściernego 100% diamentu do wykończenia drugiego skosu. Precyzyjnie ukształtowane, stożkowe, diamentowe tarcze ścierne delikatnie wywierają optymalny nacisk ostrzenia, gwarantując, że nigdy nie odłamią krawędzi. Bardzo precyzyjne prowadnice noży automatycznie pozycjonują i stabilizują nóż podczas ostrzenia, zapewniając szybkie, niezawodne rezultaty. Jest idealna do ostrzenia wszystkich rodzajów noży, w tym noży kuchennych, domowych, sportowych i kieszonkowych.

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała.

Cechy ostrzałki:

  • dwustopniowa krawędź
  • kąt ostrzenia 20o
  • ostrze jednostronne
  • czast podstawowego ostrzenia około 1,5 minuty
  • dokładne wyostrzenie trwa około 10 sekund
  • długość: 20,3 cm
  • szerokość: 11,4 cm
  • wysokośc: 10,2 cm
  • zaprojektowana i zmontowana w USA

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ostrzałka elektryczna do noży Diamond UltraHone 312 ChefsChoice

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@