Zegar ścienny kwadratowy Aicon 40x40 cm biały

Kod produktu: 119 WB
CENA: 996,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zegar ścienny kwadratowy Aicon 40x40 cm biały Incantesimo design Made in Italy. Uosabia w swojej konstrukcji moc kreatywności i oryginalności, która od dawna wyróżnia zegary Incantesimo. Odpowiednia równowaga kształtów i kolorów sprawia, że ​​zegar Aicon pasuje do każdego rodzaju nowoczesnych mebli. Włoskie wzornictwo jest zjawiskiem wyjątkowym i wszechobecnym ze względu na swoją dynamikę i trwałość w czasie. Zegar wykonany jest z lakierowanej płyty MDF.

Incantesimo Design to włoska manufaktura, która promuje badania i innowacje jako siłę napędową kreatywności. Współczesny styl zegarów jest wynikiem ciągłych badań w zakresie trendów, kolorów i innowacyjnych materiałów. W połączeniu z zaawansowaną technologią i całkowicie włoską syntezą artystyczną, te zegary są absolutnie oryginalne i elegancko komponują się z każdym rodzajem wnętrza, dodając odrobinę fantazji i designu.

  • Materiał: płyta MDF
  • Wymiary: 40 x 40 cm
  • Zasilanie: bateria AA
  • Mechanizm: cichy
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny kwadratowy Aicon 40x40 cm biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@