Ostrzałka elektryczna do noży Professional UltraHone 320 ChefsChoice

Kod produktu: CC-320
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 113 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 769,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ostrzałka elektryczna do noży Professional UltraHone 320 ChefsChoice. Profesjonalna, elektryczna, dwustopniowa ostrzałka do noży ostrzy zarówno noże proste, jak i ząbkowane w ciągu kilku minut uzyskując krawędzie lepsze niż fabryczne.

Do noży prostych i ząbkowanych klasy 20 stopni

Ostrzałka 2-stopniowa z precyzyjną kontrolą kąta ostrzenia

100% diamentowych materiałów ściernych w etapie 1

Unikalne dyski do stropowania i polerowania w etapie 2 zapewniają ostrość brzytwy

Szybkie, niezawodne wyniki i bardzo trwałe krawędzie

Kompaktowa i błyskawicznie szybka, profesjonalna ostrzałka wykorzystuje zaawansowaną technologię do ostrzenia zarówno cienkich ostrzy (o prostych krawędziach), jak i ząbkowanych noży. Dwustopniowe ostrzenie zapewnia krawędzie w kształcie łuku, które są mocniejsze i trwalsze niż konwencjonalne krawędzie typu V. Etap 1 wykorzystuje 100% drobnoziarnistych materiałów ściernych - diamentowych do utworzenia pierwszego skosu, a etap 2 ultra-szlifuje krawędź przy użyciu zaawansowanego, mikronowego materiału ściernego 100% diamentu do wykończenia drugiego skosu. Precyzyjnie ukształtowane, stożkowe, diamentowe tarcze ścierne delikatnie wywierają optymalny nacisk ostrzenia, gwarantując, że nigdy nie odłamią krawędzi ostrza. Bardzo precyzyjne prowadnice noży automatycznie pozycjonują i stabilizują nóż podczas ostrzenia, zapewniając szybkie, niezawodne rezultaty.

Model 320 jest idealny do ostrzenia wszystkich rodzajów noży, w tym noży kuchennych, domowych, sportowych i kieszonkowych. To kompaktowe urządzenie ma sprężyste, elastomerowe nóżki, które bezpiecznie utrzymują urządzenie na powierzchni roboczej.

Wskazówka: pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w kuchni, ponieważ używanie ostrych noży jest znacznie bezpieczniejsze. Tępe noże wymagają od użytkownika użycia nadmiernej siły podczas cięcia, co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się noża i obrażeń ciała.

Cechy ostrzałki:

  • dwustopniowa krawędź
  • kąt ostrzenia 20o
  • ostrze jednostronne
  • czast podstawowego ostrzenia około 1,5 minuty
  • dokładne wyostrzenie trwa około 10 sekund
  • długość: 21,6 cm
  • szerokość: 10,2 cm
  • wysokośc: 10,2 cm
  • zaprojektowana i zmontowana w USA

Instrukcja obsługi w formacie PDF

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ostrzałka elektryczna do noży Professional UltraHone 320 ChefsChoice

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-10-2021   Maria

Znakomita ostrzałka. Warto wydać takie pieniądze.

  12-10-2021   Dominika

bardzo dobry towar


Kategorie, w których występuje produkt:

Profesjonalne ostrzałki do noży projektowane z myślą o skutecznym działaniu! Ostrzałki Chef'sChoice stały się synonimem niezrównanej jakości i najlepszej technologii. Oferujemy wyłącznie najlepsze ostrzałki dla pasjonatów kuchni.

NEWSLETTER
@