Minutnik do jajek elektroniczny z nakłuwaczem Good Grips OXO

Kod produktu: 11243500MLNYK
Marka: OXO
CENA: 122,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Minutnik do jajek elektroniczny z nakłuwaczem Good Grips OXO. Dzięki niemy przygotujesz perfekcyjne jajka na miękko lub twardo. Minutnik umożliwia przygotowanie jajek w 7 różnych stopniach ugotowania. Należy tylko ustawić jakiej wielkości jajko będziemy gotować. Służy do tego, znajdujący się z tyłu minutnika suwak z oznaczeniami M, L, XL oraz Jumbo.

Górnym pokrętłem określamy stopień ugotowania jajka poprzez wybór 1 z 7 ustawień, przy czym 1 oznacza jajko ledwo ścięte, a 7 ugotowane na twardo.

Górna powierzchnia minutnika zawiera nakłuwacz do jajek. Nakłucie skorupki jajka zapobiega jego pękaniu podczas gotowania oraz pomaga przy obieraniu go ze skorupki. Nakłuwacz ma funkcję blokady (znak kłódki) co zapobiega to przypadkowemu użyciu.

Minutnik zaczyna odmierzać czas po naciśnięciu przycisku START. Z przodu minutnika znajduje się świetlny pasek postępu, który pozwala użytkownikowi sprawdzić ile czasu pozostało do zakończenia procesu gotowania. Po upływie wyznaczonego czasu minutnik wydaje alert dźwiękowy informujący o zakończeniu pracy.

  • Średnica: 6 cm
  • Wysokość: 6 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Zasilanie: bateria AAA - 2 sztuki

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Minutnik do jajek elektroniczny z nakłuwaczem Good Grips OXO

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@