Listwa magnetyczna 31cm i 5 noży kuchennych Global

Kod produktu: G-4231-SET5
Marka: Global
CENA: 1 999,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Stalowa listwa magnetyczna o długości 31cm oraz pięć japońskich noży kuchennych marki Global to znakomity fundament Twojej indywidualnej kolekcji noży kuchennych.

Zestaw składa się z następujących elementów:

  1. Nóż szefa kuchni 20cm Global (model G-2)
  2. Nóż szefa kuchni 13cm Global (model GS-3)
  3. Nóż do pieczywa 22cm Global (model G-9)
  4. Nóż do wykrawania z elastycznym ostrzem 16cm Global (model G-21)
  5. Nóż do obierania 9cm Global (model GS-38)
  6. Listwa magnetyczna 31cm Global (model G-4231)

Japońskie, stalowe noże kuchenne marki Global słyną z połączenia niezwykłej ostrości z eleganckim designem. Są lekkie i doskonale wyważone, a ich cienkie, twarde, wytrzymałe klingi zachowują idealną ostrość przez długi czas. Dzięki jednolitej konstrukcji noże są higieniczne, lepiej leżą w dłoni i łatwiej je wyczyścić czy naostrzyć. Indywidualnie wyważana rękojeść została tak skonstruowana, by redukować zmęczenie i nie wyślizgiwać się z rąk. Noże Global, zaprojektowane w 1985 r. przez Komina Yamadę, zdobyły wiele międzynarodowych nagród i cieszą się niesłabnącym uznaniem największych mistrzów kuchni, zarówno profesjonalistów, jak i kuchmistrzów domowych.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Listwa magnetyczna 31cm i 5 noży kuchennych Global

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@