Noże ze stali chirurgicznej w bloku bambusowym Primus Kuchenprofi 5 sztuk

Kod produktu: KU-2410122506
Dostępna ilość: 1 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 939,90 zł
ILOŚĆ: -+

Noże ze stali chirurgicznej w bloku bambusowym Primus Kuchenprofi 5 sztuk. Ostrza noży wykonane są z martenzytycznej stali chirurgicznej 50CrMoV15, o dużej zawartości węgla (0,50%) oraz wanadu (0,15%). Jest to wysokiej jakości stal cechująca się znaczną twardością i wytrzymałością. Dzięki zastosowaniu przemiany martenzytycznej, czyli zaawansowanego sposobu tworzenia roztworu węgla w żelazie, klinga jest ekstremalnie odporna na ścieranie. Noże wyposażone w ergonomiczne rękojeści z tworzywa sztucznego. Noże można myć w zmywarce. W skład zestawu wchodzą noże:

  • nóż szefa kuchni – długość ostrza: 20 cm
  • nóż do mięsa – długość ostrza: 16 cm
  • nóż do warzyw – długość ostrza: 8 cm
  • nóż do pieczywa – długość ostrza: 20 cm
  • nóż uniwersalny z ząbkami – długość ostrza: 12 cm

Noże umieszczone są w bambusowym bloku ze szczotkowym wnętrzem, dzięki czemu nie musisz szukać szczeliny, w której należy je umieścić. Jest to dużo lepsze rozwiązanie, ułatwiające szybsze odkładanie noży do bloku. Taki wkład szczotkowy umożliwia dowolne ułożenie noży w bloku.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Noże ze stali chirurgicznej w bloku bambusowym Primus Kuchenprofi 5 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji.

NEWSLETTER
@