Kompostownik kuchenny duży 6,6 Litra OXO Good Grips biały

Kod produktu: 13273400MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 9   czytaj opinie
CENA: 159,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kompostownik kuchenny duży 6,6 Litra OXO Good Grips biały. Łatwy w czyszczeniu pojemnik na kompost, zaprojektowany tak, aby utrzymać porządek w workach i ograniczyć zapachy. Kompostowanie na blacie kuchennym stało się łatwiejsze dzięki pojemnikowi do kompostowania OXO Good Grips. Pojemnik został zaprojektowany tak, aby worki kompostowe były schowane w środku, aby zachować porządek i ułatwić późniejsze czyszczenie. Pojemność 6,62 litra sprawia, że ​​idealnie nadaje się dużych do kuchni, a łatwa w użyciu konstrukcja zapewnia, że ​​nie będziesz tracić czasu między zadaniami. Pokrywa pomaga utrzymać nieprzyjemne zapachy wewnątrz, a gładkie wnętrze sprawia, że ​​czyszczenie staje się szybkie, nawet jeśli nie używasz worków kompostowych. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie pojemnika, a gdy nie jest używany, można go złożyć. Wiadro jest rozkładane i można je myć w zmywarce do dokładnego oczyszczenia.

  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Pojemność: 6,62 Litra
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kompostownik kuchenny duży 6,6 Litra OXO Good Grips biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-10-2021   Janusz

Wykonanie petarda, moje odpadki nigdy nie były przechowywane w takich warunkach. POLECAM!

  23-05-2021   Jola

Produkt zgodny z moimi oczekiwaniami. Pojemność odpowiednia, nie zajmuje dużo miejsca, ładnie wyglada na blacie. Polecam.

  19-05-2021   Jack

Duży to trochę na wyrost. Oceniam go raczej na średni, zapełnia się szybko, ale może to i dobrze, bo dłuższy czas przechowywania bio odpadków w domu sprzyja zapachom i muszkom ;-)

  31-08-2020   Radosław

dobry, duży kompostownik,

  23-06-2020   pOZ

POzytyw

  08-06-2020   Leszek

Kompostownik a raczej pojemnik na odpadki organiczne o niewielkiej pojemności, ale dla trzyosobowej rodziny wystarcza, choć muszę go opróżniać co 2-3 dni, nie wiem czy jest to idealne rozwiązanie do tego zadania ;-) póki co się sprawdza

  07-06-2020   Urszula

O.K.

  05-06-2020   Aneta

W końcu ktoś zrobił większy kompostownik! Polecam.

  27-04-2020   Małgorzana

Moja opinia o tym produkcie jest pozytywna. Jest praktyczny, duży, ładnie wygląda, zajmuje niewiele miejsca w kuchni.,


Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@