Blok na noże z 4 nożami ceramicznymi Kyocera Black

Kod produktu: ALE020573
Marka: Kyocera
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 079,00 zł
ILOŚĆ: -+

Bambusowy blok na noże w komplecie z czterema nożami ceramicznymi marki Kyocera. Noże wyposażone w białe ostrza ceramiczne oraz czarne rękojeści. Całość w atrakcyjnym, bambusowym bloku. Blok odznacza się dużą funkcjonalnością, ponieważ można go postawić na blacie, położyć w szufladzie lub zawiesić na ścianie. Zestaw zawiera:

  1. Ceramiczny nóż do obierania owoców Kyocera 7,5 cm
  2. Ceramiczny nóż uniwersalny Kyocera 11 cm
  3. Ceramiczny nóż do plastrowania Kyocera 13 cm
  4. Ceramiczny nóż Santoku Kyocera 14 cm
  5. Bambusowy blok na noże

Dzięki ceramicznym ostrzom, wszystkie krojone produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku. Noże marki Kyocera są ekstremalnie ostre, ultralekkie i całkowicie nierdzewne, a ponieważ powstają z wyjątkowo twardych materiałów, wyróżniają się także dużą odpornością na zużycie. Ekstremalna ostrość sprawia, że produkty nie przywierają do noża i nie zgniatają się w trakcie przygotowywania posiłków.

  • materiał: ceramika cyrkonowa Z206, tworzywo sztuczne ABS, bambus
  • wymiary bloku: 34 x 12,3 x 6,6 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Blok na noże z 4 nożami ceramicznymi Kyocera Black

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@