Prostokątny kamień do pizzy Deluxe Boska

Kod produktu: BO-320511
Marka: Boska
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 159,90 zł
ILOŚĆ: -+

Prostokątny kamień do pizzy Deluxe 40 x 32 cm holenderskiej marki Boska.

Przygotuj w domu pyszną pizzę o jakości ceglanego pieca dzięki z naszym kamieniem Pizza Stone Deluxe Rectangle. Pożegnaj rozmokłe skórki pizzy i przywitaj się z cudownie chrupiącymi brzegami. Wygodna, podwyższona krawędź zapobiega przypadkowemu zsunięciu się pizzy z kamienia podczas wkładania go do piekarnika.

Nie musisz już chodzić do pizzerii, aby cieszyć się najsmaczniejszą pizzą. Teraz możesz zrobić ją w domu! Kamień do pizzy wchłania wilgoć, dzięki czemu ciasto jest cudownie chrupiące. Rozmoczona pizza - czyli to, co dostajesz na zwykłych formach z piekarnika - to już przeszłość!

Kamień idealny do prostokątnej lub okrągłej pizzy. Powierzchnia kamienia ma wymiary 40x32 cm. To wystarczająco dużo, aby zrobić pyszną prostokątną pizzę, ale także okrągłą pizzę o maksymalnej średnicy 31 cm.

Łatwy w utrzymaniu, w czystości. Po prostu spłucz kamień wodą, a będziesz mógł przez wiele lat cieszyć się najsmaczniejszą pizzą jak z pieca ceglanego.

  • Wymiary: 40 x 32 cm
  • Materiał: kordieryt: szlachetny minerał jubilerski
  • Myć ręcznie

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Prostokątny kamień do pizzy Deluxe Boska

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Boska Holland oferuje większy asortyment wysokiej jakości akcesoriów do serów niż jakakolwiek inna firma na świecie. Nasz asortyment jest dostępny w 90 różnych krajach. Poza kompletnymi koncepcjami "plug and play" dla specjalistycznych sklepów, dostarczamy również domowe rozwiązania dla miłośników sera.

NEWSLETTER
@