Globus ozdobny - designerski Made in Italy

Kod produktu: 353 M
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 2 456,00 zł
ILOŚĆ: -+

Globus ozdobny - designerski Made in Italy. Ręcznie wykonany, metalowy globus, który jest ozdwierciedleniem Ziemi przeniesionym na sferyczną powierzchnię. Jego pochodzenie jest ściśle związane z astronomią i sferami armilarnymi. Najstarszy ziemski globus pochodzi z 1492 roku, roku odkrycia Ameryki. Jednym z najsłynniejszych budowniczych globusów XVII wieku był geograf i kartograf zakonnik Vincenzo Coronelli, który w 1683 roku zrealizował różne globusy przeznaczone dla Ludwika XIV i wystawione były w Pałacu Wersalskim. Początkowo globusy były instrumentami używanymi do nauki i nauczania, ale wkrótce stały się prawdziwymi przedmiotami ozdobnymi. Włoski design jest wyjątkowym fenomenem, zawsze aktualnym ze względu na swoją dynamikę i trwałość w czasie.

Produkt pochodzi z włoskiem manufaktury Incantensimo Design, gdzie wytwarzany jest ręcznie z wielką starannością w niewielu egzemplarzach rocznie. Jeślu poszukujesz wyjątkowego, niebanalnego, unikalnego prezentu to zapraszamy Cię do zakupu.

  • Materiał: mosiądz, syntetyczne szkło, płyta MDF
  • Wysokość: 54 cm
  • Średnica: 30 cm
  • Szerokość: 37 cm
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Produkty powiązane
149,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
449,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
149,00 zł
produkt niedostępny
299,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Globus ozdobny - designerski Made in Italy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Nowoczesne zegary ścienne i akcesoria do wystroju wnętrz wykonane ręcznie we włoskim stylu i wzornictwie. Z dumą i pasją produkowane we Włoszech.

NEWSLETTER
@