Kula decyzyjna Philippi chrom

Kod produktu: P201006
Marka: Philippi
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 31 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 149,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kula decyzyjna marki Philippi, która kompetentnie i odważnie wspiera podejmowanie Twoich decyzji. Robi to oczywiście z pewną nutką humoru: tak /nie, zapytaj mamę czy pomódl się, to tylko niektóre z jej propozycji. Czasami bardzo pomocne może być wsparcie przy podejmowaniu decyzji. Decydent Ball w nieustraszony sposób przejmuje to zadanie a do tego ma świetny design, co powinno jeszcze bardziej ułatwić Ci podjęcie ostatecznej decyzji.

Kulka Decyzyjna: Magiczna Odpowiedź na Każde Pytanie

Czy zdarza Ci się kiedykolwiek stać w miejscu, niepewny co zrobić dalej? A może jesteś zmęczony ciągłym podejmowaniem decyzji? Oto rozwiązanie dla Ciebie - kulka decyzyjna. Ta niewielka, ale potężna rzecz może stać się Twoim prywatnym doradcą, który nigdy nie zawiedzie.

  • Materiał: polerowany nikiel
  • Średnica: 4 cm
  • Wysokość: 5 cm

Kulka decyzyjna to nie tylko zabawka, ale też świetny sposób na przełamanie lodów na imprezach, czy jako zabawny prezent dla niezdecydowanych przyjaciół. Niezależnie od tego, jak poważne są Twoje pytania, kulka decyzyjna zawsze jest gotowa pomóc.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kula decyzyjna Philippi chrom

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-10-2021   Marek

Produkt zgodny z opisem.


Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@