Ociekacz do naczyń mały Flume Joseph Joseph grafitowy

Kod produktu: 85087
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 109,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kiedy brakuje miejsca na umyte naczynia, to nie lada kłopot w kuchni. Dobrym rozwiązaniem byłby dodatkowy ociekacz. Jednak wszystkie ogólnie dostępne zajmują sporo miejsca. Czy jest na to rada? Firma Joseph Joseph to producent, który spełnia wymagania użytkowników akcesoriów kuchennych i przygotowała świetne rozwiązanie.

Ociekacz do naczyń Flume nadaje się do każdej kuchni, w której brakuje miejsca na suszenie talerzy i garnków. Wystarczy rozłożyć go na dowolnym blacie i ustawiać umyte szklanki, kubki , filiżanki, miseczki, co tylko chcesz... Tworzywo, z którego został wykonany to guma, bezpieczna dla naczyń, doskonale trzymająca się powierzchni blatu kuchennego.

Przenośny ociekacz do naczyń Flume Joseph Joseph posiada specjalnie wyprofilowane dno. Zbudowany z układu kanalików pozwala na odprowadzenie wody do centralnego kanału i zapobiega wylewaniu się jej na blat. Jego kształt umożliwia łatwe zlanie cieczy do zlewu – należy tylko złapać za przeciwległe narożniki ociekacza, a bez oporów złoży się on w pół wzdłuż głównego kanału.

  • Wymiary: 30,7 x 30,7 x 0,9cm
  • Materiał: guma
  • Projekt: Studio17 Design
  • Zaleca się mycie ręczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ociekacz do naczyń mały Flume Joseph Joseph grafitowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  19-08-2020   Ola

Dobry wybór.


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@