Nóż do pizzy i sera Oslo+ Boska

Kod produktu: BO-320541
Marka: Boska
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 231,90 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż do pizzy i sera Oslo+ Boska.

Cięcie pizzy jest bardzo łatwe dzięki nożowi do pizzy i sera Oslo+. Dzięki dwuręcznemu systemowi i lekko zakrzywionemu ostrzu nóż gładko tnie twarde skórki. Nóż nie przywiera do pizzy dzięki zastosowaniu systemu ochrony BSF ™. Wykonany ze stali nierdzewnej z wyjątkowo mocnym, dębowym uchwytem. Przydatny również do krojenia sera.

Wyjątkowo wytrzymały i bezpieczny nóż do pizzy.

Ostrze ze stali nierdzewnej biegnie aż do rękojeści. Dzięki temu nóż jest wyjątkowo wytrzymały i bardzo przyjazny dla użytkownika. Co więcej, cięcie tym nożem jest bardzo bezpieczne, ponieważ palce trzymają się z dala od ostrza. Dzieje się tak, ponieważ podczas cięcia używasz dwóch rąk, trzymając jednocześnie za dwa uchwyty.

Nóż posiada dwa drewniane uchwyty, co oznacza, że ​​nie można go myć w zmywarce. Ale noże do pizzy tego typu można łatwo czyścić ręcznie. Wystarczy odrobina ciepłej wody i płynu do naczyń. Regularnie spryskuj uchwyty olejem do desek BOSKA, aby chronić drewno przed pękaniem i uszkodzeniem. Dzięki temu nóż do pizzy będzie piękny i funkcjonalny przez wiele lat.

  • Wymiary: 44 x 4 x 5 cm
  • Waga: 284 g
  • Materiał: stal nierdzewna, drewno dębowe
  • Myć tylko ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nóż do pizzy i sera Oslo+ Boska

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Boska Holland oferuje większy asortyment wysokiej jakości akcesoriów do serów niż jakakolwiek inna firma na świecie. Nasz asortyment jest dostępny w 90 różnych krajach. Poza kompletnymi koncepcjami "plug and play" dla specjalistycznych sklepów, dostarczamy również domowe rozwiązania dla miłośników sera.

NEWSLETTER
@