Stojak na papier toaletowy, szczotka toaletowa EasyStore Plus Joseph Joseph

Kod produktu: 70519
  opinie: 0
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 381,93 zł 439,00
Promocja obowiązuje do: 2020-01-26
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Stojak na papier toaletowy i szczotka toaletowa EasyStore Plus Joseph Joseph.

Szczotka toaletowa Flex™ Steel ma elastyczną głowicę w kształcie litery D, która dociera do wszystkich obszarów, nawet pod krawędzią muszli klozetowej. Ma również szeroko rozstawione szczeciny, które zapobiegają zatykaniu się brudu i umożliwiają szybkie odpływanie cieczy, co oznacza, że ​​istnieje mniejsza szansa na ściekanie brudnej wody na podłogę. Jest wyposażona w smukły pojemnik ze stali nierdzewnej, który ma również powłokę odporną na odciski palców.

Górna część ze stali nierdzewnej zapewnia wygodną powierzchnię do umieszczania małych przedmiotów, takich jak telefon komórkowy lub książka, podczas gdy jego zakrzywiona podstawa ukrywa sekretny schowek, który jest idealny do przechowywania artykułów higienicznych wygodnie w zasięgu ręki i dyskretnie poza zasięgiem wzroku.

Silikonowy pasek na głównym uchwycie rolki papieru zapobiega zbyt szybkiemu rozplataniu się papieru. Ciężka podstawa zapewnia dobrą stabilność, a odporna na odciski palców powłoka ze stali nierdzewnej pomaga utrzymać wygląd stojaka w najlepszym stanie.

  • Dyskretny pojemnik o przechowywania środków higienicznych
  • Poręczna półka na małe przedmioty, takie jak telefony komórkowe / wilgotne chusteczki
  • Uchwyt antypoślizgowym zapobiega rozplątywaniu się papieru toaletowego

Przecierać czystą wilgotną szmatką. Nie używaj szorstkich ściereczek ani mocnych, chemicznych środków czyszczących. Aby zapobiec porysowaniu, należy zachować ostrożność podczas umieszczania metalowych przedmiotów na półce.

  • Wymiary: 76 x 17,5 x 23,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, silikon
  • Czyścić wilgotną ściereczką, nie używać szorstkich gąbek


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@