Kosz łazienkowy podwójny Split Joseph Joseph stalowo-biały

Kod produktu: 70520
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 279,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kosz łazienkowy podwójny Split Joseph Joseph stalowo-biały. Split™ 6 Steel zapewnia idealne rozwiązanie do recyklingu na niewielkiej przestrzeni łazienki, ponieważ podzielony jest na dwie komory, dzięki czemu można segregować odpady nadające się do recyklingu w ramach jednej kompaktowej konstrukcji.

Wiele łazienek i sypialni ma ograniczoną przestrzeń, więc posiadanie oddzielnego kosza tylko do recyklingu jest rzadko możliwe. Split™ 6 Steel stanowi idealne rozwiązanie, ponieważ dzieli się na dwie komory, dzięki czemu można łatwo segregować odpady. Kosz posiada pedałowy mechanizm otwierania, ułatwiający bezdotykowe otwieranie pokryw i korpus wykonany ze stali nierdzewnej odpornej na odciski palców.

Posiada również wyjmowane dwa wiadra, ułatwiające opróżnianie. Wyposażone w otwory zabezpieczające, które zapobiegają ślizganiu się worków podczas użytkowania.

Nadaje się do użytku ze standardowymi 3-litrowymi workami na śmieci. Całkowita pojemność to 6 litrów.

  • Wymiary: 27 x 28,4 x 18 cm
  • Pojemność: 2 x 3 Litry
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Obudowę czyścić wilgotną ściereczką
  • Nie używać szorstkich gąbek
  • Wiadra myć ciepłą wodą z mydłem

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kosz łazienkowy podwójny Split Joseph Joseph stalowo-biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-06-2021   St.

pozytyw

  18-05-2020   K

OK


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@